banner851

banner614

KADERLERİ BİRBİRLERİNE BAĞLI

banner619

Kaynaşlı’nın Karaçalı Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında aynı sofrada iftar açan AK Parti, CHP ve İYİ Parti adaylarının bulunduğu fotoğraf karesi hafızalara kazınırken, birbirlerine bakarken görüntü verdikleri karede aralarında geçmesi düşünülen diyalogsa gülümsetiyor.

banner846
Siyaset 10.06.2018, 19:30 11.06.2018, 18:29
2649
banner844

Dün akşam Kaynaşlı’nın Karaçalı Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında bir araya gelen ve aynı sofrada orucunu açan, AK Parti Düzce Milletvekili 3.Sıra Adayı Numan Çabuk, CHP Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber, MHP Düzce 2.Sıra Milletvekili Adayı Yusuf Arslan ve İYİ Parti Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Ercan Katırcıoğlu’nun bulunduğu fotoğraf karesi ilginç yorumları da beraberinde getirdi.

24 Haziran’da yapılacak 27.Dönem Milletvekili seçimlerinde özellikle ön planda olan ve kaderleri birbirine bağlı 3 ismin arasında geçmesi muhtemel diyalog yoğun geçen siyasi gündem arasında bir an olsun gülümseten cinsten.

AK Parti’nin 3 milletvekili çıkarması durumunda Teber ve Katırcıoğlu’nu direkt olarak elemiş oluyor. Ancak Teber’in seçimde vekil olarak Ankara’ya gitmesi durumunda AK Parti’nin 3.sıra adayının vekil olma şansını ortadan kaldırıyor. Ercan Katırcıoğlu’nun ise bu seçimi kazanması durumunda Çabuk’u saf dışı bırakarak Teber’in şansını azaltıyor.

Bu isimlerin bulunduğu fotoğraf karesinde geçen muhtemel diyalog ise tabiri caizse, “Numan Çabuk; eğer 3.vekil olarak Ankara’ya gidersem hiç şansınız yok! Zafer Teber ise Çabuk’a bakarak; ‘Ben seçilirsem hiç şansın yok’ diyor. Ercan Katırcıoğlu da her iki isme de bakıp gülümseyerek: İkiniz de gitmeyin de ben gideyim” der gibi duruyor.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (20)
Ak elçi 3 yıl önce
Bir akpartili olarak zafer teper
MHP İİ 3 yıl önce
VEKİLLİK MHP YAKIŞIR BU DÖNEM
KUZEYMAVİ 3 yıl önce
ŞU RESİMDEKİ 3 ADET DA VEKİL OLSA NE GÜZEL OLURDU
Vatandaş 3 yıl önce
CHP vekil çıkarmasında dzceden inşallah cıkaramaz
sosyal demokrat 3 yıl önce
biz diyoruz ki düzce de herkes vekil çıkartsın 1 1 1 olsun diyoruz siz o çıkartmasın da diyorsunuz nasıl bir manyaklık aymazlık kafadır bu düzce de her partiden bir vekil gitse 1 aya kalmaz düzcede ne projeler olur biliyor musunuz siz
muhtar 3 yıl önce
İYİ PARTİ memlekete İYİ gelecek. Ercan bey tüm engellemeler rağmen başaracaktır.
sosyal demokrat 3 yıl önce
düzce de yaklaşık 250 bin seçmen var 1 vekil için yaklaşık 83 bin oy gerekiyor şayet zafer teber 42 bin ercan katırcıoğlu da 42 bin oy alırsa ve geri kalan oylar da mhp 20 bin olsa akp de doğal olarak 146 bin oy alsa akp 1 chp 1 iyi parti 1 vekil çıkartır ve millet ittifakı 2 vekil cumhur ittifakı 1 vekil olur umudumuz hem zafer abinin hem ercan hocamın meclise vekil olarak gitmesi.
O 3 yıl önce
NUMAN INŞALLAH
mehmet53 3 yıl önce
Tabi ki Numan ÇABUK..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
parçalı bulutlu