banner851

banner955

KADIN ESNAFIN SIKINTILARINI DİNLEDİLER

Çilimli Pazaryeri’nde kadın pazarcılarla sohbet eden İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı Kadın Politikaları Başkanlığı yönetimi, esnafın sıkıntılarıyla yakından ilgilendi.

Siyaset 29.12.2021, 11:55 29.12.2021, 18:24
255

İYİ Parti çarşı ve pazarda vatandaşların nabzını tutuyor. İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı Kadın Politikaları Başkanlığı, pazarda tezgah açan kadınları sık sık ziyaret ederek hem onlara destek olmayı amaçlıyor hem de sorunlarına kulak veriyor.

Bu kapsamda Çilimli Pazaryeri’ni ziyaret eden İYİ Partili kadınlar, pazarcı esnafıyla sohbet etti. Ağırlıklı olarak kadın esnafların tezgahlarını uğrayan İYİ Partililer, sıkıntı ve varsa taleplerini dinledi.

Pazarcı esnafıyla Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik durumu değerlendiren İYİ Partili kadınlar, çarşı ve pazarda, Çilimli esnaflardan alışveriş yapmayı ihmal etmedi.

Öte yandan döviz kurundaki düşüşün sebze-meyve fiyatlarına beklenen ölçüde yansımadığı pazarda esnaf umduğu satışı yapamamaktan, vatandaş da pahalılıktan yakınıyor. İYİ Partili kadınlar ise ekonomiyi iyileştirecek politikalarını tek tek esnaf ve halka anlatarak, ‘Türkiye İYİ’leşecek’ vurgusu yapıyor.

Yorumlar (0)