banner851

banner614

KAŞIKOĞLU’NDAN ÇARPICI YORUMLAR

DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Av. Metin Kaşıkoğlu, “Kitabın Ortasından” programının son bölümünde kendisine yöneltilen isimler hakkında görüşlerini aktardı. Eski lideri ve yol arkadaşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için “Güçlü, karizmatik bir lider ama gücün sınırları biraz artınca kibre ve şımarıklığa kapılan bir kişi” yorumunda bulunan Kaşıkoğlu, MHP Lideri Devlet Bahçeli için ise, “Hiçbir vizyonu ve ufku yok.” ifadelerini kullandı. Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin hakkında “Ne zaman ne yapacağı belli olmayan zor bir insan.” diyen Kaşıkoğlu söz Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz’a geldiğinde ise şu çarpıcı sözleri sarf etti: “O kim? Ben kendisini hatırlamıyorum.”

banner619
Siyaset 17.12.2020, 14:34 17.12.2020, 17:55
3794

Öncü TV ekranlarında yayımlanan ve Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın hazırlayıp sunduğu “Kitabın Ortasından” programına konuk olan Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Av. Metin Kaşıkoğlu’nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sarf ettiği sert sözler, gündemdeki yerini koruyor.

Programın son kısmında programı hazırlayıp sunan Sadullah Ünsal’ın sorduğu isimleri değerlendiren Kaşıkoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili kurduğu “Kibir ve Şımarık” cümleleri, Düzce’de yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyecek cinsten. MHP Lideri Devlet Bahçeli için ise “Hiçbir vizyonu ve ufku yok” diyen Kaşıkoğlu’na MHP cephesinden ne tür bir cevabın geleceği merak konusu oldu.

Kaşıkoğlu, Ünsal’ın sorduğu isimleri şu şekilde değerlendirdi:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Tayyip Erdoğan güçlü, karizmatik bir lider, ama gücün sınırları biraz artınca kibre ve şımarıklığa kapılan bir kişi olarak görüyorum.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Kemal Kılıçdaroğlu Ana Muhalefet Partisinin lideri. Son dönemlerde daha sert muhalefet yapmaya çalışan bir kişi olarak düşünüyorum.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Hiçbir vizyonu ufku olmayan, geleceğe dair hiçbir cümle duyamadığım siyasi bir lider.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan: Dürüstlük ve başarı geliyor aklıma.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü: Kibar ve naif bir insan. Umarım Düzce Belediye Başkanlığı görevinde başarılı olur, Düzce’de bu başarıdan nasibini alır.

AK Parti Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan: Fevai Arslan, çok uzun zamandır birlikte siyaset yaptığımız bir arkadaşımız. Kendisinin severim, sayarım. Umarım şu ada da sağlık ve sıhhatlidir. Çünkü çok önemli bir dönemi siyasette birlikte geçirdik.

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz: Bir dönem aynı partide siyaset yaptığımız çok başarılı bir arkadaşımız.

Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş: Şansını kullanamayan bir adam olarak görüyorum.

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz: Ümit Yılmaz Cumhur ittifakının içinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin genç, dinamik, yakışıklı bir milletvekili. Umarım Düzce’ye hizmetlerde katkısı olur. Sıcakkanlı ve dost canlısı bir arkadaşımız.

Düzce Valisi Cevdet Atay: Bürokrasiden tanıyorum. Valilik olarak henüz tanışma imkanımız olmadı. Ben kendisinden randevu talep etmiştim, ama aradan uzun bir süre geçmesine rağmen randevu talebimize hala bir cevap alamadım.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin: Bağımsız Belediye Başkanı. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan zor bir insan.

Düzce eski Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz: O kim? Ben kendisini hatırlamıyorum.

Ömer Küçük: Düzce’de bir kesim için çok değerli bir siyasetçi. Sempatik, insanlarla iletişimi kuvvetli. Dolayısıyla sevdiğimiz bir siyasi büyüğümüz.

İş İnsanı Ahmet Mutlu: Her dönemde var olan bir isim olarak değerlendiriyorum.

Bolu DYP eski Milletvekili Necmi Hoşver: Bir dönemin tecrübeli siyasetçilerinden. Tabii onun döneminde milletvekillikleri daha değerliydi. O dönemdeler koalisyonlar olduğu için, bir milletvekili çok şey ifade ediyordu.

AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Güney: Bizim ilk gençlik kolları başkanımız. Dolayısıyla kendisini severim. Değerli bir kardeşimizdir.  

DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz: Murat bey, çok nitelikli, kişilikli bir insan. Düzce’ye de DEVA Partisi çatısı altında çok hizmetlerinin dokunacağı kanaatindeyim.

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır: Ne kadar doğru olabilir, ne kadar yanlış olabilir bilemem, ama benim hayatımda özel önemi olan bir ağabeyimiz.

Cahit Aydın: Yaptıklarının cezasını çeken birisi olarak aklıma geliyor.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin: Beni şaşırtan, Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekten başarıdan başarıya koşan, girişkenliği ve sempatikliği ile Düzce’ye önemli katkılar sunan bir arkadaşımız.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir: Sempatik, sevimli, cana yakın ve Düzce’mizin 3. dönem milletvekilliğini yapan değerli bir isim olarak düşünüyorum.

İş İnsanı Ömer Faruk Türkseven: Düzce’mizin yakından tanıdığı bir sima. Değerli bir iş adamı, Düzce’nin çok önemli bir yayın grubunu da bünyesine katarak, Düzce’nin gelişip kalkınmasında sorumluluk anlayışıyla hareket eden bir isim.

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal: Sadullah Ünsal ile ilgili burada anlatmaya başlasam, programın süresi yetmez. Seni bugün tanımıyorum. Eskilerden tanıdığım için adamın dibi.

HABER: Savaş ARI           

banner844
Yorumlar (25)
Ali 10 ay önce
Tayyip beyde milli görüşe ihanet etti o zaman
Düzceli 10 ay önce
Oysa ki sizin ne yapmadığınız ve yine hiç birşey yapmayacağınız gün gibi ortada sayın kaşıkoğlu :)) en azından bazılarınınki belli değil. Belki iyi bişeyler yaparlar..
sçavuş 10 ay önce
sadullahı gazlamış, oda gazı yemiş. alışıla gelmiş yorumlar herkes iyi kötü olan yok
düzce 10 ay önce
Bazı insanlar vardır tipleri bile güven vermez aha da bu tam onlardan,nasıl milletvekili olmuş anlamadım.
Karaca mahalleli 10 ay önce
Tayyip Erdoğan seni aday gösterdiğinde senin ne gibi insan olduğunu bildiğim için oy vermedim hatta sen o kadar kötüsün ki Düzcespor 5 yediği maçta gülerek yanındaki insanlarla konuşabilen insansın o yüzden sana tellerin diğer tarafından bağırdım hatta sana milletvekili olduğun için o kibirli havan bir gün sönecek dedim ve oldu bu düzceye en zarar veren insanlardan birisi sensin
Düzceli 10 ay önce
Yaaa bakıyorumda sanki kendisi kibirden uzak insanlara yukarıdan ve alaycı tavırlarıyla kendini bişey sanıyo akp değilim ama o olmasaydı hiçti hiç dua etsin tayyip erdağana
Seçmen 10 ay önce
Adam olsayďın cumhurbaskani seni kovmazdi trenden indirnezdi boş kişi duzce halkı seçmen seni cimere cok sikayet ettigii için sana yol göründü....öncü haberde sana cok reklam tapuyor ama yemezleer artik hayalinde görürsün vekilliği
e30 cengiz 10 ay önce
Siz ve size soruyu soranın ne vizyonu varki,Devlet Bahçeli Türk İslam alemi aşığı MHP lideri
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın