banner851

banner614

KESKİN, ADAYLARI AÇIKLADI

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 1 Kasım 2015 Genel seçimlerinde Düzce milletvekili adaylarını parti il binasında açıkladı. 7 Haziran seçimlerinde Düzce Milletvekilleri olan Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, 1 Kasım seçimlerinde de Düzcelilerin oylarına talip olacak.

banner846
Siyaset 19.09.2015, 09:46
2731
KESKİN, ADAYLARI AÇIKLADI
banner844
1 Kasım 2015 seçimlerinde milletvekili aday adaylığı süreci sona erdi. 81 ilde AK Partinin milletvekili adayları listesi Yüksek Seçim Kuruluna verildi. AK Parti Düzce Milletvekili adayları da belli oldu. Milletvekili adaylarının açıklamasının ardından AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, parti il binasında Düzce Milletvekili adayları Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir ile birlikte basın açıklamasında bulundu.

Ülke refahı ve huzuru için çalıştıklarını söyleyen Keskin 1 Kasım 2015 seçimi hazırlıklarını tamamladıklarını söyledi. ”AK Parti Düzce teşkilatı olarak bizler, 1 Kasım 2015 seçimi hazırlıklarını tamamladık. Bugün de aday olan milletvekillerimizi açıklayarak Allah’ın izniyle seçim startını vereceğiz. Ben buradan, aday adayı olan tüm arkadaşlarımıza tekrardan çok teşekkür ediyorum. AK Partiye yakışır bir şekilde bu seçim sürecinde ve sonrasında da beraber olacağımıza canı gönülden inanıyorum”

“7 Haziran 2015 seçimlerinden Türkiye genelinde Düzce’nin en başarılı 5 ilden biri olduğunu hatırlatan Keskin, mevcut milletvekillerin çalışmaları doğrultusunda Düzce’ye kazandırdıklarını ifade etti. Keskin, “ Bu büyük teveccühe layık olmak için milletvekillerimizle büyük bir azim ve ahenkle çalışma temposuna girdik. Milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ve belediyelerimiz ile birlik beraberlik içinde hareket etmemiz sonucunda 75 milyonu nakit, 50 milyonu yatırım olmak üzere 125 milyona yakın ödeneği Düzce’mize getirdik.” şeklinde konuştu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Milletvekili adaylarını açıkladı. Keskin’in adayları açıkladığı sırada özellikli kadın partililer alkışlarla büyük destek verdi. “ Aynı 7 Haziran 2015 seçimlerinde olduğu gibi 1. Sıra Milletvekilimiz Sayın Dr. Faruk Özlü, 2. Sıra Milletvekilimiz Sayın Fevai Arslan ve 3. Sıra Milletvekilimiz Sayın Ayşe Keşir Hanımefendi ile tekrar Düzce’mizin ve milletimizin önüne çıkacağız. İstikrarın, hizmetin ve kalkınmanın devamı için tekrar aynı vekillerimizle Düzce’mizin teveccühünü talep edeceğiz.”Basın açıklamasının ardından toplu fotoğraf çektiren adaylar, partililerin tebriklerini de kabul etti.
 
Yorumlar (19)
cemo 6 yıl önce
nasılsa 3 de 3 yapacak akp mıze hayırlı olsun. harıkasınız uçunüzde. kılınız olayım
Kalıcılı 6 yıl önce
Kalıcı işyerleri tinerci hırsız fuhuş yuvaları oldu onun için oy vermiyoruz yurt yaplacakmişşşşşşş olmadan yok önce hizmet ondan sonra oy
duzcelı osm 6 yıl önce
akp hata yaptı dedık oncekı secımde yıne aynı kısıler merkez hak eden ınsanları koymazsa bızde hak etmeyen ınsanlara ve partıye oy vermeyız bızden her sefer teveccuh beklemeyın bır sefer sız teveccuh edın
Düzceli 6 yıl önce
neyine oy vereyim dört bakanın beraat kararını meclis değilde yüce divan verseydi AK partiye canımı verirdim.
vatandaş 6 yıl önce
resimdeki bir iki hanımefendi var Düzce belediyesinde çalışıyor işe gelsede gelmesede maaş alıyormuş söylentiler doğrumu acaba,
emin akın 6 yıl önce
tüm adaylara hayırlı olsun.tüm islam aleminin ve düzcelilerin kurban bayramı hayırlı olsun . selamlar saygılar ankara emin akın bağba.gazilerin ellerinden öperim.
vatandas 6 yıl önce
Keske Mehmet Keles olsaydi ücüne bedeldi
Kaan 6 yıl önce
Bizim kalıcı konutlar 82 ada park yapılmadı akp oy yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12°
parçalı az bulutlu