banner851

banner955

KESKİN ANKARA’DAN ELİ DOLU DÖNDÜ…

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce’ye eli dolu döndü. Düzce’ye kazandırılan yatırımları kamuoyu ile paylaşan Keskin, Akçakoca Aquapark projesi için kredi talebini gündeme getirdiklerini belirtti. Keskin ayrıca, ilçelerdeki köylerindeki içme suları için 30 milyon, çocuk parkları için ise 10 milyon olmak üzere toplamda 40 milyonluk destek aldıklarını duyurdu.

Siyaset 06.05.2022, 18:00 07.05.2022, 17:10
1447

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ile birlikte Düzce’ye kazandırılacak yatırımlarla ilgili Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti. Bakanlık tarafından yapılacak yatırımlar ve desteklerin görüşüldüğü toplantı da Düzce ve İlçeler başta olmak üzere Belediyelerin talepleri Bakan Kurum’a iletildi.

Yapılan görüşmeler neticesinde AK Parti İl Başkanı Keskin Düzce geneline kazandırılan yatırımları paylaştı. Keskin, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’la yaptığımız verimli toplantı sonrasında Özel İdare vasıtası ile köylerimizde kullanılmak üzere içme suları için 30 milyon, çocuk oyun parkı ve çevre düzeni için 10 milyon toplamda 40 milyonluk bir destek aldık. Beton asfalt  yapımında kullanılacak 3 milyon bütün çimento hibe ve 250 adet çöp konteyner’ı kazandırdık. Çilimli TOKİ konutlarında meydana gelen heyelan kapsamında kullanılmak üzere 1 milyon lira destek ve sıfır atık projesi kapsamında Çilimli Belediyemize 600 bin lira tahsis edilmiştir. Cumayeri İlçemizde Millet Bahçeleri projeleri için 500 bin lira, Akçakoca İlçemizdeki içme suyu isale hattı ve malzemeleri için 300 bin lira hibe desteği almış bulunmaktayız. Ayrıca Akçakoca ilçemizde yapılması planlanan Aqua Park için kredi talebini gündeme getirdik. Yatırımlar ve destekler konusunda Düzce’mize hizmet kazandırmak için gayret ettiğimiz tüm süreçlerde bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum’a teşekkür ediyor, aldığımız desteklerin Düzce’mize, ilçelerimize ve köylerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Yorumlar (5)
Hava kirliliği 8 ay önce
“Düzcemizin en öncelikli ve ölümcül sorunu olan hava kirliliği” ? Bu husus acaba gündeme geldi mi?
Nokta... 8 ay önce
Madem halk tarafından seçilmemiş partili bu açıklamaları yapabiliyorsa, ilgili devletin kurum yöneticileri ne diye koltukları boşuna işgal ediyor?
Ak 8 ay önce
Heyete bak heyete bak
Şampiyon 8 ay önce
En önemli ve aciliyeti olan Ortalama ikiyüz ğün soluduğumuz zehirli hava konusu nu istişare edilememesinin hayreti içerisindeyim..Göz göre göre zehirleniyoruz. Mevkisi , görevi bu sorunu çözmeye ve azaltmaya karşı yetkili olup eylemlerde bulunmayan ne kadar idareci varsa Allah’ım bu kişilerde gazabını eksik etmesin inşAllah.
Aa 8 ay önce
Bütün çimento???
Yeni Sayımız