banner851

banner614

KESKİN: BU PLAN ÇOK ÖNEMLİ!

Referandum çalışmaları kapsamında 4. ilçe ziyaretini memleketi Cumayeri'ne gerçekleştiren AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda, "2019 yılına kadar Düzce'de asfaltsız köy kalmayacak!" dedi. Keskin, ayrıca Düzce Turizm Master Planı ile ilgili çalışmaların devam ettiğini belirterek, "Plan çerçevesinde uygulamaya geçecek projeler yeni kazanç kapılarını açacak." dedi.

banner619
Siyaset 17.02.2017, 17:41 19.02.2017, 09:18
2037
KESKİN: BU PLAN ÇOK ÖNEMLİ!
Anayasa Değişikliği Referandumu için geri sayım sürerken, saha çalışmalarını hızlandıran AK Parti İl Teşkilatı, ilçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ‘Evet’ turları kapsamında bu kez aynı zamanda memleketi olan Cumayeri'ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat başkanlarının da yer aldığı ziyarette AK Parti heyetinin ilk durağı AK Parti Cumayeri İlçe Teşkilatı oldu.


 
"Çok çalışmalıyız"
Daha önce ziyaret ettiği Kaynaşlı, Akçakoca ve Çilimli ilçelerinde olduğu gibi Cumayeri'nde de teşkilat üyeleri ile bir toplantı gerçekleştiren Keskin, 16 Nisan'da sandığa gidilecek referandum için "Çok çalışmalıyız." dedi. Cumhubaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin halka en iyi şekilde anlatılması gerektiğinin altını çizen Keskin, teşkilat üyelerinden sahada yoğun bir çalışma göstermesini istedi. Toplatının ardından ilçedeki esnafları işyerlerinde ziyaret eden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, hem sohbet etti hem de anayasa değişikliğine ilişkin bilgiler verdi.

"Asfaltsız köy kalmayacak!"
Keskin'in Cumayeri Muhtarlar Derneği'ne yaptığı ziyarete ise çok sayıda köy ve mahalle muhtarının yanı sıra vatandaşlar da ilgi gösterdi. Keskin burada yaptığı konuşmada, 2019 yılına kadar Düzce'nin köylerinde asfalt sorununun tarih olacağını, "Asfaltsız köy kalmayacak!" diyerek altını çizdi.Düzce Turizm Master Planı'nı anlattı
Düzce merkez, ilçe, belde ve köylerin sorun ve taleplerinin görüşülmesi amacıyla Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, milletvekilleri ve belediye başkanları ile sık sık toplantı yaptıklarını belirten AK Parti İl Başkanı Keskin, hayata geçirilmesi için çalışmaların sürdüğü Düzce Turizm Master Planı konusunda da muhtarları ve vatandaşları bilgilendirdi. Master planının Düzce'nin tanıtımı ve turizmi için büyük önem teşkil ettiğini kaydeden Keskin, "Plan çerçevesinde uygulamaya geçecek projeler yeni kazanç kapılarını açacak. Özellikle köylerdeki vatandaşlarımız önemli bir gelir sağlayacak." diye konuştu.


"Forma aktarılan konulara önem veriyoruz"
Muhtarların sorunlarını kağıda dökmesi amacıyla başlattığı form uygulamasından da bahseden Keskin, formlara aktarılan konuların kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Konuşmasının ardından muhtarlara kulak veren Keskin, asfalt başta olmak üzere köylerde ihtiyaç duyulan çalışmalar ile ilgili istekleri tek tek not aldı.


Yapımı süren iş merkezini gezdi
Keskin daha sonraki durağı Cumayeri kent merkezinde yapımı devam eden iş merkezi oldu. Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna ile birlikte aynı zamanda belediye hizmet binasının da içerisinde olacağı iş merkezini gezen AK Parti İl Başkanı Keskin, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.Keskin daha sonra Cumayeri Kaymakamlığı ve Cumayeri Belediyesi'ne giderek yaptığı görüşmeler sonrası ziyaretini sonlandırdı.
Yorumlar (11)
DÜZCELİ8181 5 yıl önce
REFERANDUM VARYA YOLLAR SULAR SIKINTILAR AKILLARINA GELİR...
nsm 5 yıl önce
asfaltsiz köy kalmayacakmis. yahu 15 yil oldu, iktidarsiniz. niye asfaltsiz köy hala var? milyarlari köprüye/havaalanina yatiravagina köylünün yoluna niye yatirmadin? hangisi daha acildi? ama köy yollari yeterli rant saglamiyor degil mi?
Esnaff 5 yıl önce
düzcenin basına gelmiş en kötü yönetim ne baskanla ne ankarayla arası iyi değil arkadaslar su düzcenin halinr bir bakın yol trafik düzenleme acil hastane pazaryeri olimpiyat yeni otogar yolu yıllardır yarık baglantı yolu HAYIR HAYIR HAYIR
Düzceli 5 yıl önce
Keleşede söyleyin asfaltlamayı.Köyüne değil merkez mahallelerini yapsın.
Ndm 5 yıl önce
Sanki şehir içi asfaltı hallettiniz de, terminali, yeni hastane çevresini bir dolaşın. 15 yıldır hala yapacağız, edeceğiz. Ömrümüz geçiyor, Düzce'min ne zaman yüzü gülecek?
nsm 5 yıl önce
15 yilda yaptiklari, yapacaklarinin garantisi. yani: 1-her 3 gencten biri issiz; 2-kayitli issizlik 3 milyonu gecti; 3-ülke savasa sokuldu, 4 milyon suiyeli ülkeye daldi, bize posta koymaktalar. sahane(!) basari.
Nsm yine mi olmadı? 5 yıl önce
Nsm, CHP 1950'li yıllardan beri ne yaptı? Kasetle geldi, sandıkta gömüldü, iktidar yüzü yüzyılı aşkın görmedi. Bu halkı hakir gördü, küfür etti, gitti ülkesini şikayet etti. Gezi dedi, nasıl salladık dedi. Konuştuğunun parasını istedi. :))
cumeyerli fındıkçı 5 yıl önce
Allah aşkına acaba orada bir kişi sayın keskine fındıkla ilgili bir şey sordumu hani hükümet alım yapacak diyorduya ak parti il başkanı keskin
köylü 5 yıl önce
bir tolantıda fındıkçılar için bekliyoz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın