banner851

banner955

KESKİN, ESKİ İL BAŞKANLARIYLA POZ VERDİ

AK Parti Düzce Şubat ayı Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısı, teşkilat mensupları ve belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda il genelinde yürütülen çalışmalar masaya yatırıldı. Keskin’in toplantıya katılan partisinin eski il başkanları Hikmet Keskin ve Mustafa Yılmaz ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşıp, “AK Parti bir vefâ hareketidir.” paylaşımı yapması dikkat çekti.

Siyaset 26.02.2022, 11:20 26.02.2022, 12:43
1108

AK Parti Düzce Şubat ayı Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. İl Başkanı Mustafa Keskin’in başkanlık ettiği toplantıya AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Amasya Milletvekili ve Düzce Koordinatörü Hasan Cilez, Karadeniz Bölge Koordinatörü Murat Büyükçe ile il, ilçe, kadın ve gençlik kolları teşkilatları, belediye başkanları ile il genel ve belediye meclis üyeleri katıldı.

İl genelindeki çalışmalar masada…

AK Parti teşkilatlarının il genelinde yürüttüğü çalışmaların masaya yatırıldığı toplantıda yapılması planlanan projeler ve yol haritaları da değerlendirildi. Ayrıca vatandaşın görüş ve talepleri de değerlendirildi.

Başkan Ercan çalışmalarını anlattı

Toplantıda İYİ Parti Düzce Teşkilatı tarafından Şekerpınar Mahallesi’ne yapılan parke taşı yardımında  ‘Belediye talep etti’ açıklamasıyla gündeme gelen ve iddiaları yalanlayan Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan da belde gelenindeki çalışmaları hakkında partilileri bilgilendirdi.

‘Milletimizin umutlarını yeşertmeye devam edeceğiz’

Toplantının ardından AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, “Gayreti ve azmiyle kutlu davamız için elini taşın altına koyarak bizlerle yol yürüyen, milletimizin derdiyle dertlenen her bir teşkilat mensubumu dava arkadaşıma minnettarım. Düzce için hep birlikte daha çok çalışacak, milletimizin umutlarını yeşertmeye devam edeceğiz.” açıklaması yaptı.

Keskin, eski il başkanlarıyla poz verdi

Keskin, toplantıya katılan partisinin eski il başkanları Hikmet Keskin ve Mustafa Yılmaz ile de çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşıp, “Geçmiş dönem İl Başkanlarımızla beraber günün anısına... AK Parti bir vefâ hareketidir. Bu kutlu davaya hizmet eden, emek veren herkesten Allah razı olsun.” notu düştü.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (9)
Mehmet kapar 8 ay önce
Düzceyi fırıncıya özel halk münübüsüne peşkeş cekdiniz yeter artık
Düzce'li.. 8 ay önce
En çok yorum yapılan haberde iki yorum.. Bekleyin ki haber eskisin.. Yazık.. Mütareke basını dedikleri tam da bu..
hakkı 8 ay önce
salondakilerin hepsinin işi tıkırında.
Demoklesin kılıcı. 8 ay önce
Fotoğraflar, fotoğraflar, bazen çok şey anlatır.. Salonun fotoğrafı, yandaşlarda bile umut kalmadığının göstergesi.. Ne yapsınlar, sıralarını beklemekten bıkanlar terkediyor mekanı.. Deniz bitti..
Düzce'li.. 8 ay önce
20 yıldır hangi vekilinizin sözleri ile umutlanan halkın umudu, yeşerip çiçeğe dönüştü.. Hala prefabrik okullar, prefabrik öğretmen evi var.. İki metropolün ortasında, ulaşım ağı en kötü iliz..Atanmış Ulaştırma bakanına tren yolu ne oldu bile diyemiyorsunuz..
Şampiyon 8 ay önce
Yediniz , yediniz , yediniz doymadınız demek daha ….. 2023 seçimi Akp için sondur ve Türkiye hakkettiği hayırlı değişimi yaşayacaktır…Değişim süreci sancılı geçmez inşAllah… insanları o kadar kutuplaştırdılarki birde mega ekonomik kriz….
HAMİDİYELİ 8 ay önce
son pozlarınız bekle 2023
Anıl 8 ay önce
Sabah akşam Allah’a dua ediyorum bu son döneminiz inşAllah.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17
kapalı