banner851

banner614

KESKİN'İN AVUKATI PARTİSİNE DÜŞMAN OLDU

2016 yılında AK Parti'den ihraç edildikten sonra yıllarca mensubu olduğu partiye adeta düşman kesilen Av. Funda Hiçyılmaz'ın muhalif duruşuna rağmen AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin'in hukuk işlerini yürütmesi kafaları karıştırdı.

banner619
Siyaset 30.12.2020, 23:41
5734
KESKİN'İN AVUKATI PARTİSİNE DÜŞMAN OLDU

Düzce eski Belediye Başkanı İsmail Bayram döneminde AK Parti'den belediye meclis üyesi seçilen Av. Funda Hiçyılmaz'ın parlak dönemi bir grup akademisyenin terör yanlısı bildirisine destek çıkması ile sona erdi.

Tarihler 2016'nın ocak ayını gösterdiğinde dönemin İl Başkanı Hikmet Keskin çok sert bir basın açıklaması ile Hiçyılmaz için ihraç sürecinin başladığını duyurdu.

Çok geçmeden disiplin kurulunun aldığı kararla partiyle ilişiği kesilen Hiçyılmaz, sanki AK Parti davasında yer almamış gibi bir tutum sergilemeye başladı.

Sosyal medya hesaplarından ana muhalefetten bile daha muhalefet paylaşımlar yapmaya çekinmeyen eski AK Partili avukatın bu 'U' dönüşü iktidar cephesinde tepkiyle karşılandı.

Düzce'deki çok sayıda AK Partili Hiçyılmaz ile selamı sabahı kesti. Parti Lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için dahi çirkin eleştiriler sıralayan Hiçyılmaz'ın halen mevcut İl Başkanı Mustafa Keskin'in avukatlığını üstlenmesi ise partililer arasında "AK Parti düşmanından başka avukat mı kalmadı?" serzenişlerinin yükselmesine neden oldu.

Özellikle AK Parti'nin yenilenme ve güçlenme olarak nitelediği kongre sürecinde birlik- beraberliğin daha anlam kazanması yönetimin emanet edileceği isimlerin çok sık bir elekten geçirileceğinin işareti olarak yorumlandı.

İLGİLİ HABER: "HİÇYILMAZ DİSİPLİNE SEVK EDİLECEK"

banner844
Yorumlar (13)
Öz düzceli 9 ay önce
Mustafa keskin inşAllah gider kendi oğlu CHP li Mustafa keskin o koltuğa yakışmıyor kendi oğlunun oy vermediği partiye bende oy vermem
Şampiyon 9 ay önce
Bıktık artık Düzcemiz deki AK lı yöneticilerin SANSASYONEL haberlerinden yeminle
Daha neler 9 ay önce
Bu nasıl bir haberdir? İnsanlar arkadaşını avukatını doktorunu siyasi görüşüne göre mi seçecek? İnsanlarda görüş ayırt etmeyen mustafa beyi alkışlıyorum.
Rıza 9 ay önce
Koltukda otururken hepsi AKPli Resici. Ama koltuğu al altlarından bak neler oluyor. Kaşıkoğlu, Keleş, Caymaz diye liste uzar gider.
Sn keskin 9 ay önce
Anlaşılan sizde yakında göreviniz bitecek ve karşı gruuplarda yer alacaksınız sanırım.
KESKİN DÜRÜST OL İSTİFA E 9 ay önce
SAYIN KESKİN DERHAL İSTİFA ETMELİDİR, HALEN O AVUKATLA ÇALIŞMASINDAN DOLAYI, O AVUKAT TAN ÇOK KESKİN SUÇLUDUR
Sabri Değerli 9 ay önce
Sende adam kk dürüst adını yaz. Varsa....
Avukat 9 ay önce
İnşAllah avukat hanım özel hayatın ihlalinden içinizden geçer de bidaha haber yapazamsınız :)
duzcelı 9 ay önce
ıkısde duzcenın cocugu duzcenın evlatlarını bırbırınemı dusurmeye calısıyorsunuz ayıptır gunahtır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın