banner851

banner955

KESKİN KARŞILAŞTIĞI SORUNLARI TEK TEK NOT ALDI…

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile birlikte, Yeni Sanayi Çarşısı ve Eski Sanayi Çarşısında bulunan esnafları ziyaret ettiler. Ziyaretlerde, esnafların talep ve problemlerini dinleyen Keskin ve Keşir’e Kentsel en çok Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili sorular yöneltildi.

Siyaset 30.08.2020, 15:45
1418
KESKİN KARŞILAŞTIĞI SORUNLARI TEK TEK NOT ALDI…
banner1032

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Koronavirüs Salgını nedeniyle ara verdiği esnaf ziyaretlerine, normalleşme süreci ile birlikte yeniden başlamıştı. Düzce merkez ve ilçelerde esnafları ziyaret ederek, problemlerini dinleyen Keskin, karşılaştığı sorunların çözümü noktasında da önemli adımlar atıyor.

Keskin bugünde, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile birlikte Eski ve Yeni Sanayi Çarşısında bulunan esnafları ziyaret etti. Keskin ve Keşir’e ziyaretleri sırasında Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük ve Teşkilat üyeleri eşlik etti.   

Ziyaretler sırasında esnafların özellikle Yeni Sanayi Çarşısında yaşanan sorunları Keskin ve Milletvekili Keşir’e anlattı. Keskin sorunları tek tek not alarak, çözümü için ise esnaflara gereken çalışmaların yapılacağı sözünü verdi.

Keskin ve Keşir’in Eski Sanayi Çarşısı ziyaretlerinde ise esnaflar en çok Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili merak edilen soruları yönelttiler.

Ziyaretler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, “Esnaf ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bu günde Milletvekilimiz Ayşe Keşir hanım ile birlikte Eski ve Yeni Sanayi Çarşısında esnaflarımız ile bir araya geldik. Özellikle Yeni Sanayi çarşısında esnaflarımızın yaşadığı sıkıntıları not aldık. Bu sorunların çözümü için gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (4)
vatandaş 2 yıl önce
sanayiye işleri düşmüştür.. gelmişken bir iki fotoğraf çekinelim... dükkanlarına çökeceğimiz esnafın gazını alalım demişlerdir..
Osman 2 yıl önce
Bu şehrin bi de belediye başkanı yok mu? Postacısız, aracısız esnaf dert anlatamayacak mı.
tahsin 2 yıl önce
Bu Keşir tamamen şovcu arkadaşlar. Düzceye bir gram faydası olmayanları başımıza vekil yaptınız. Şu gruba bakın ya söyleyin ne kattılar Düzceye lütfen söyleyin!
Öz hakiki İrlandalı 2 yıl önce
Mehmet keleş başkan olsa çoktan bitirmiş teslim etmişti eski sanayi sitesi kentsel dönüşüm projesini keleş başkan müteşebbisdi bugünkiler Ankara memuru gibi adres belli olsun bunlar bu işi becericek kabiliyette insanlar değil
29
açık