banner851

banner955

KESKİN KÖYLÜLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ…

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet bu hafta Yığılca’nın köylerini gezdi.

Siyaset 04.06.2022, 10:45 04.06.2022, 16:20
611

Düzenlenen Yığılca programına, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın, Yığılca İlçe Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Kuru ile ilçe teşkilatı katıldı.

AK Parti İl Başkan Keskin, kılınan cuma namazının ardından yaptığı açıklamasında “Cuma günleri ilçelerimizi geziyoruz. Bugün de Düzce’nin en güzel yerlerinden biri olan Yığılca’nın Aksaklar köyündeyiz. İl Genel Meclis Başkanım yanımda, ilçe teşkilatım yanımda. Burada Allah’a çok şükür Düzce’miz Türkiye’nin bütün yolların kesiştiği, yeşilin içinde, cennet gibi bir iklimde yaşıyoruz. Hiç aklınıza gelir miydi bir virüs çıkacak piyasaya, herkes evlerine tıkılacak, herkesi hasta edecek, insanları öldürecek. Bu günlerden geçtik çok şükür, artık bir arada durabiliyoruz. Artık mevlit yapabiliyoruz, cenazelerimize gidebiliyoruz. Cuma’ya gidemediğimiz günler oldu. Hamt olsun bunların üstesinden geldik. Dünyada virüsle uğraşmada bir numarayız. B kadar olumsuzluklara rağmen biz de Düzce’ye bir çivi çakarsak karımızdır, tüm derdimiz bu. Size bir damla hizmet geliyorsa, Düzce’de yaşayanlara Ankara’dan hizmet getirebiliyorsak, en büyük görevi yapmış oluyoruz. Biri arkamızdan Allah razı olsun derse biz bu işi yapmış oluyoruz. Yoksa Başkanlıkta geçer, vekillikte geçer hepsini at çöpe gitsin. Bize insanlık lazım, bize dua lazım. Onun için biz beraber olacağız, bunun başka yöntemi yok. Sizler Cumhurbaşkanı’mıza destek verirseniz, bütün dünyanın karşısında Cumhurbaşkanı’mız dimdik ayakta durur. Eğer Cumhurbaşkanı’mız olmasaydı Azerbaycan Karabağ’a giremezdi, Libya’ya giremezdi, Balkanlarda bu kadar güçlü olamazdık, bizi boğarlardı. Tek bir yer kaldı. Türkiye’yi de yıkarlarsa bütün İslam ümmetini de yıkacaklar. Dertleri bu. İçerden de dışardan da hepsi beraber olmuşlar Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun diyorlar. Ama olmayacak. Bu millet ne derse o olacak. Bu millet tamam derse tamam diyeceğiz. Devam et derse devam edeceğiz. Son bir şey kaldı. Bu ekonomi. Bakın askerlerle uğraştık. O 28 Şubat sürecinde kızlarımız üniversitelere giremezken ne diyordu generaller, bin sene sürecek bu iş diyordu. Yargıda, vesayette, terörde, bak gezi diye hepsi ayağa kalktı, İstanbul’u yakıp yıktılar. Niye yaptılar bunu? Yok efendim havalimanı yapılmasın, yok boğaz köprüsü yapılmasın. Hepsini yaptık. Daha da yapacağız. Şu anda tek bir şey kaldı ekonomi, ekonomiyi de kırıp atacağız. Cumhurbaşkanı’mızın birinci gündemi bu. Bunu düzelteceğiz. Zannetmeyin ki bunlardan bizim haberim yok, Cumhurbaşkanı’mızın haberi yok. Hepsinden haberi var. Bakın Almanya’da akrabalarınız vardır. Oradaki hayat pahalılığını, sıvı yağ kuyruklarını dinleyin. Biz burada biz bize yeteceğiz. Bu ümmetin duası yetecek bize. Bu memleket bu işlerden de sıyrılacak. Ama sen olmadan bir eksiğiz, o olmazsa bir eksik kalacağız, ablam olmazsa biz bir eksik kalacağız. Tamamlayacağız birbirimizi. Dünyanın en mükemmel insanları da değiliz. Bizim de hatalarımız var. Ama biz hep birlikte bir bütün olacağız. Derdimiz hizmet. Başka derdimiz yok. O son virajı da göreceğiz inşallah” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (7)
Madur 7 ay önce
Merak ediyorum bu pahalılığı vatandaşa nasıl izah ediyolar
Soru-yorum.. 7 ay önce
Seçilmiş değil ama maşAllah mangalda kül bırakmıyor. Deprem sonrası, mevcut iktidar, mevcut yerel yönetim döneminde halkın yararına Düzce de hangi yatırımları yaptı? Örneğin Proje diye İstanbul caddesinde son 10 yılda ne kadar para harcandı? Belediye gelir gider tablosu neden şeffaf değil?
Harbici 7 ay önce
heya heya
Gurhan 7 ay önce
insallah son cikarmalar bunlar halka her defasinda terorist yakistirmasi yapan sadecehalkin dini duygularini kullanan kirli siyaset
Düzceli Vatandaş 7 ay önce
Seçim yaklaşıyor gezin bakalım
aa 7 ay önce
Benim anlamadığım sadece yığılcadamı köy var sadece oy onlarmı veriyor neden ne başkan ne vekil çilimli ve yığılcadan çıkmıyor oralılar diyemi yoksa bi avanta işimi var başka köyler vaaarrrr.
hakkı 7 ay önce
ne yaptılar vatandaşın cebine paramı koymuşlar, sorunlarınımı çözmüşler ne yapmışlar neden gezerler cevaplayın.
Yeni Sayımız