banner851

banner614

KESKİN: TASARRUF GENEL MERKEZİN

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin düzenlediği basın toplantısında AK Parti’nin 3.olağanüstü kongresiyle Türkiye’nin büyük bir ülke olma yolunda yeni bir döneme girdiğini belirterek, yeni dönemde Düzce’de belediyelerde ve teşkilatlarda radikal değişiklik olup olmayacağıyla ilgili tasarrufun genel merkezde olduğunu söyledi.

banner846
Siyaset 23.05.2017, 15:48 23.05.2017, 17:40
3641
banner844

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu ile birlikte parti binasında basın toplantısı gerçekleştirdi.

Bayram sonrası kongre süreci başlayacak
Keskin, ramazan bayramından sonra teşkilatlarda kongre sürecine girileceğini dile getirerek delege seçimi, ilçe ve il kongreleri yapılacağını belirtti.

Tasarruflar genel merkeze ait
Keskin, yeni dönemde Düzce’de belediyelerde ve teşkilatlarda radikal değişiklik bekleyip beklemediğiyle ilgili yöneltilen soruya şöyle yanıt verdi:
“Tasarruflar genel merkeze ait. Biz Düzce olarak aktif bir teşkilatız. Genel merkez gerektiği durumlarda zaman zaman küçük dokunuşlar yapabiliyor. Düzce’yle ilgili bir problem olduğunu düşünmüyoruz.”

Bu dönem atılım ve hizmet dönemi olacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ikinci AK Parti Genel Başkanlığını başlatan 3.olağanüstü kongreyi değerlendiren Keskin, yeni atılım sürecine girildiğini ifade etti.
Türkiye’nin daha güçlü, dirayetli ve büyük bir ülke olma yolunda ilerleyeceğini söyleyen Keskin, teşkilatlardaki birliğin sahaya yansıdığını ifade etti. Keskin, “Yeni bir sürece girdik. Sayın Cumhurbaşkanımızın tekrar kongrede genel başkan seçilmesi ile ülkemiz ve milletimiz yeni bir sürece girdi. Hayırlı uğurlu olsun. Her zaman gönül bağımızın olmasına rağmen bir ayrılığımız vardı. Cumhurbaşkanımız her zaman, “AK Parti benim aşkım” diyordu. Hasretin vuslata dönüştüğü günü yaşadık ve inşallah ülkemiz yeni bir sürece girdi. Bu dönem atılım ve hizmet dönemi olacak. Güçlü bir yönetim anlayışı için de 16 Nisanda bunu taçlandırdık. Ülkemiz büyük olma yolunda hızla ilerleyecek. Bu süreçten sonra hem teşkilatlarımız hem aziz milletimiz daha güçlü bir irade olduğunu görecek ve büyük ülkeler arasındaki yeri görecek. Teşkilatlarımızda Sayın Cumhurbaşkanımızın yuvaya tekrar geri dönmesiyle ciddi bir mutluluk yaşıyoruz. Bundan sonraki süreç daha güzel olacak ve yeni bir heyecan olacak. Kongremizde de yönetim kadromuzda da yenilikler oldu. Bu da partimize yeni bir heyecan katacak. Hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Yorumlar (25)
vatandaş 4 yıl önce
Siyasetten nemalanan, cebini dolduran, siyaseti sadece kendi akraba ve yandaşlarına iş bulma aracı olarak kullanan kapasitesiz insanların Düzce siyasetinden def edilmeleri gerekir.
Rıza 4 yıl önce
Tasarruf genel merkezin tamam anladık.
Ancak Düzce ile ilgili raporu genel merkeze verecek olan sen ve yönetimin Hikmet.
Bu şehirde yaşayan sade bir Düzceli olarak halkın gördüğünü yaşadığı rapor et yeter. Bu konuda samimi ol.
Gerçek 4 yıl önce
Düzce rumuzlu kardeş sadece belediye de degil yazdıkların bütün kurumlarda var
Tarafsız taraf 4 yıl önce
Problem olmadığını belediye seçimlerinde göstereceğiz size
başgan 4 yıl önce
başgan sen eskiden çok mütevazi ve sevilen bir insandın. seninle geçen karşılaşınca gördüm seni de gücün kibiri sarmış, hele keleş ve sülalesi biz ak partilileri muhalefete rezil etti.
haşim 4 yıl önce
eğer tayyip bey düzeyde olanlardan haberi olsa başkanların hepsini görevden alır ama ah ah haberi yok adamın söyleyen de yok yiyin bakalım nereye kadar Allahın sopası yok
Ahmet 4 yıl önce
Düzce il adı altında köy gibi,sıfır hizmet sıfır belediyecilik,tek umudumuz genel merkez.
Düzce'de muhalefet yo 4 yıl önce
Düzcedeki muhalefete yazıklar olsun bu çalışmayan Bakanı olupta Düzce'ye hizmet getiremeyen akp yi Düzcede yıpratamıyor oy kazanamıyorsa kendi muhalefet anlayışını orgulaması lazım yoksa iktidar Düzce'de kendi bildigini okumaya devam eder
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın