banner851

banner614

Kimi Görmek İstiyorsunuz?

banner619

AK Parti, genel seçimler öncesi kamuoyunun nabzını yoklamak için anketlere başladı. İlk ankette milletvekillerinin başarılı olup olmadığı, önümüzdeki seçimlerde milletvekillerinden hangisinin tekrar görülmek istendiği soruldu.

banner846
Siyaset 23.12.2010, 12:17
204
Kimi Görmek İstiyorsunuz?
banner844

2011 yılının Haziran ayında yapılacak seçimler öncesi AK Parti anket çalışmalarına şimdiden başladı. AK Parti için seçimler öncesi illerde kamuoyunun görüşünü belirlemek amacıyla bir araştırma şirketi anket yapıyor. Yapılan ankette, katılanlara 25 soru yönetiliyor.

Anket formunun 15. sorusunda “Aşağıdaki isimlerden milletvekili olarak görmek istediklerinizi 1'den 7'ye kadar sıralayınız”denilirken 28 isim yer aldı. Düzce'de de yapıldığı öğrenilen ankette milletvekillerinin başarılı olup olmadığı, en çok sevilen milletvekilinin kim olduğu, önümüzdeki seçimlerde Düzce milletvekillerinden hangisinin görülmek istendiği de soru olarak yöneltildi. Öte yandan AK Parti Genel Merkezi tarafından seçim öncesi Türkiye genelinde kamuoyunun nabzını yoklamak ve halkın görüşünü tespit etmek amacıyla bir firmaya yaptırılan anketin milletvekili adaylarının belirlenmesinde önemli rol oynayacağı belirtiliyor.

Haber; Y. ÇALIŞKAN

Yorumlar (0)