banner851

banner614

KIZI VE KARDEŞİ AKÇAKOCA’YA GELDİ

Başbakan Binali Yıldırım’ın kardeşi Türk Kızılayı İstanbul Şubesi Başkanı İlhami Yıldırım ve kızı Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkan Vekili Bahar Büşra Yıldırım Köylübay Akçakoca Yaşlılar Konukevini ziyaret etti.

banner619
Siyaset 28.03.2017, 18:21 30.03.2017, 12:19
5939
KIZI VE KARDEŞİ AKÇAKOCA’YA GELDİ

Başbakan Binali Yıldırım’ın kardeşi Türk Kızılayı İstanbul Şubesi Başkanı İlhami Yıldırım ve kızı Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkan Vekili Bahar Büşra Yıldırım Köylübay Akçakoca’daki Kızılay Yaşlılar Konukevi’ni ziyaret etti.

Konukevi sakinleriyle öğle yemeğinde bir araya gelen ikili, yaşlıların sorun ve taleplerini dinledi. Ziyaret sırasında hayatını kaybeden konukevi sakini için Kur'an-ı Kerim okundu.

Ziyarette Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve Türk Kızılayı Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyesi Ali Dilber de aldı.

Konukevi ziyaretinin ardından Yıldırım’ın kardeşi ve kızı Düzce Valiliği’ni ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Yıldırım ailesini Vali Dağlı makamında ağırladı.Yorumlar (7)
hepyek1 5 yıl önce
Ne günlere kaldık başbakan kızını kardeşini dert dinlemeye gönderiyor ve devletin valisi ve bürokratlarıda önleri ilikli elpençe divan duruyorlar. Bu daaaaaaa geçen bude geçir unutulmaazzzzzz unutulmaaazzzzzz bu devranda bitmek üzere fallar
HELAL OLSUN. 5 yıl önce
Balık baştan kokar.Cumhurbaşkanı damadı bakan , başbakanın kardeşi başkan onun kızı başkan vekili .EEEEEEEEEEEEE müsaade edin de Mehmet KELEŞ in akrabaları da açıkta kalmasın.
DüzcE 5 yıl önce
Artık çekinmiyorlar da. Damat bakan, kız vekil, yeğen müdür. Kızılay şirket mi vakıf mı ?
Sema 5 yıl önce
Mutlaka amca yeğen gönüllü çalışıyorlardır Kızılay da beş kuruş! menfaatleri yoktur.
gönül 5 yıl önce
daha kızılayın ne olduğunu bile bilmiyorsunuz gidin biraz bağışta bulunun, kan verinde öğrenin paranın geldiği bi yer değil para ve gönül verilen bir yer olduğunu anlarsınız
kızılbey 5 yıl önce
maaşAllah,maaşAllah,başkanlık sisteminin bir pilot uygulamasıda kızılayda yapılıyor demekki.yakışır:):)
eeeee 5 yıl önce
1000 ali gidici deyoolar. Prens bin berat el albayrak geleya deyalar.Kasımda seçim var seçim heberiniz olsun.