banner851

banner955

Küçük'ten heykel için harcanan 1 milyon dolara tepki

MHP Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük, Atatürk Heykeli için 1 milyon dolar harcandığını ve bu rakamın çok fazla olduğunu söyledi.

Siyaset 17.02.2009, 18:38
218
Küçük'ten heykel için harcanan 1 milyon dolara tepki
banner1032

Belediye Başkan adaylarının seçim gezileri devam ederken Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan adayı Ömer Küçük'te gezileri doğrultusunda dün akşam Çakırlar Mahallesi Sosyal Tesisleri'nde mahalle sakinleriyle biraraya geldi. Mahallenin sorunlarını dinleyen Küçük, Belediye'ye de yüklendi.

“Heykel için 1 milyon dolar harcanmış.”

Özellikle Atatürk Heykeli konusunda Belediye çalışmalarına yüklenen Küçük, “Belediye Atatürk Heykeli için 1 milyon dolar harcamış. Belediye'nin çalışmalarını kötülemek istemiyorum ama sanki satın alınmış gibi heykel için bu kadar para harcanması gerçekten çok önemli. Bu para küçümsenemeyecek ölçüde. Daha az maliyete yapılabilirdi.” şeklinde konuştu.

“Düzce'nin su sorunu da var.”

İçme suyu konusunda Düzce'nin su kaybına ve su kirliliğine de değinen Küçük, “Düzce'nin nasıl bir su içtiğini biliyoruz. Bu konuda ciddi çalışmalar yapılması gerekiyor. Köylerde, mahallelerde akan suların durumu ortada. Bu konuda Başkan olmamız halinde gerekeni yapacağız. Düzce'nin su sorunu büyük önem taşıyor.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
21
açık