banner851

banner614

KÜÇÜK'TEN SON TURLAR

MHP Düzce Beleiye Başkan Adayı Ömer Küçük seçim gezilerine Konuralpte devam etti. Küçük pazar esnafını ve fabrika işçilerini ziyaret etti.

banner619
Siyaset 28.03.2014, 18:56
443
KÜÇÜK'TEN SON TURLAR

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer küçük seçim gezilerine bugün Konuralp'te devam etti.Meclis üyesi adaylarının da eşlik ettiği gezide Küçük ilk olarak pazaryerini dolaştı. Pazarcı esnafı ve alışveriş yapanlarrı selamladı. 


Vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılanan MHP adayı Ömer Küçük pazar yerinde bir esnafın tezgahına geçerek eski Konuralp Belediye Başkanı ve bu dönem MHP'den belediye meclisi kontenjan adayı İbrahim Ayku ile birlikte alışveriş yaptı.

 

 

Ardından Konuralp'te mahalle ve esnaf gezileri yapan Ömer Küçük vatandaşlar tarafından sevgi ile karşılandı.Ufak bir çocuk Ömer Küçük'ü Pencereden bozkurt işareti yaparak selamladı. 

 

 


Küçük daha sonra Konuralp'te bazı fabrikalara giderek çalışanlarla biraraya geldi. Küçük çalışanlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Küçük'ün yaptığı ziyaretler sırasında kendisine gösterilen ilgiden hayli memnun kaldığı gözlemlendi.
Ömer Küçük akşam gezilerinde ise çay mahallesine yer verdi. Küçük burada yaptığı ziyaretinde deyim yerindeyse destan yazdı.Büyük bir kalabalık tarafından karşılanan Küçük halka seslendi.

 

 

Haber;P.Yıldırım

banner844
Yorumlar (0)