banner851

banner614

“KUMARDIR… HARAMDIR…”

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sadece Düzce’de değil Türkiye’de gündem olan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yine çok ses getirecek bir paylaşım yaptı. Yılbaşının yaklaşması ile birlikte Milli Piyango Bileti alan vatandaşlara, “Milli Piyango haramdır” uyarısında bulunan Şahin’in bu paylaşımı, yüzlerce takipçisinin beğenisini aldı.

banner619
Siyaset 06.12.2020, 15:00 06.12.2020, 15:10
7083
“KUMARDIR… HARAMDIR…”

Türkiye A Milli Kadın Voleybol takımı ile ilgili yaptığı paylaşımının ardından, MHP tarafından partiden ihraç edilen ve bu durumu “Allah’ın ayetini paylaştığım için ihraç edilmem benim için şereftir” diyerek sükunetle karşılayan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Bazı kesimler Başkan Şahin’i eleştirse de paylaşımını destekleyenler oldukça fazlaydı.

Sivri dili ve dobra söylemleri ile tanınan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin bu kez yılbaşının yaklaşması ile birlikte önümüzdeki günlerde satışa çıkacak olan Milli Piyango biletleri ile ilgili kendisine ait resmi sosyal medya hesabı üzerinden yine çok tartışılacak paylaşımda bulundu.

Vatandaşları, Milli Piyango’nun yılbaşı özel çekilişi için satışa çıkartılacak olan biletleri almamaları konusunda uyaran Şahin paylaşımında, şu ifadeleri kullandı:

“Milli Piyango KUMARDIR ve HARAMDIR.!!! Rabbim helalinden kazanmayı nasip eylesin.”  

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (45)
Selahattin Mezarcıya cvp 10 ay önce
O zaman maaş almayacak.Onların maaaşları buralardan ödeniyor.Milli piyangodan rakıdan sigaradan.Gündemde kalmak için Fetva vermeye başladı.Git otur evinde.Milleti günaha sokmakda birnevi günah.Selo bey sizde görevinizin başında durunda haram maaş almayın.Bi varsınız bi yoksunuz.Kaçta gelip gittiğiniz belli değil.
arabam balans tutmuyor 10 ay önce
Kaynaşlı'da her sokağa ,caddeye 100 mt arayla ,üstelik işin ehli olmayan kişilere, araçlara zarar verecek şekilde kasis yaptırıp, sonra o kasisleri kırdırıp yada söktürüp, yine yaptırmak helal midir? Çele mahallesi saz köy yol ayrımındaki kasisi görmesini özellikle tavsiye ediyorum başkana.
Kim bilir 10 ay önce
Yazık bizim insanım za ALLAH bizleri ıslah etsin şuraya bak Ya bir belediye başkani ola bilir ve ya yaptığ bazı yanlış lar olabilir ama ve lâkin ALLAHIN haram dediğin helal deyecek hali yokya
ottoman 10 ay önce
BÖYLE YÖNETİCİLERE İHTİYACIMIZ ÇOK RABBİM SAYILARINI ARTIRSIN.
Kürşat Yılmaz 10 ay önce
Milli Piyango Kumar - haram ise Belediyeye gelen devlet yardımını red edin, Camilerdeki Din Görevlilerinin maaşını siz verin, Karayolarını kullanmayın çünkü bu ve bunun gibi hizmetler Milli Piyangodan alınan vergilerle sağlanıyor.
smmm 10 ay önce
Hakkı hakikatı söylemek bu ülkede tartışılır oldu ne yazıkki. Başkanın bunu söylemesine ne gerek var bunun haram olduğu Kuran-ı Kerim de yazıyor ve bunu her müslümanın bilmesi gerekir. Başkan tebliğ yapınca mı olay oluyor. Yazık ki yazık...
hamza 10 ay önce
Bir akp lide devlet neden oynatiyor diye elestiri yapmiyor gozlerinizkor olmis kalpleriniz muhurlenmis sizin puta tapRgibi tek adam partiye tapiyorsunuz gormezden geliyorsunuz yanlislari
DÜZCELİ 10 ay önce
ya yeter bırak şu işleri ya bilmıomu insanlar haram oldunu bi dürüst sensin ya geç bu işleri sürekli dini alet edıosun sıyasete bırak başkanlığıda dinini yaşa vırvırı bırak
Osman 10 ay önce
Milli Piyango özelleştirilmeden önce de HARAM mıydı? KUMAR mıydı? O zaman o kadar vakıf değil miydin İslam'a şovbaşkanı?
castro 10 ay önce
DİYANET İŞLERİNE ATANSIN FETVADA VERMEYE BAŞLADI BELEDİYE BAŞKANI GÜNDEMDE KALMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPPIYOR REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ GÜZEL ŞEY AMA FETVA VERME İŞİ DİYANETİN SAYIN BELEDİYE BAŞKANI
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın