banner851

banner614

KÜSTAH MANŞETE KAYITSIZ KALMADI…

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret içeren küstah manşeti nedeniyle, Yunanistan'da yayın yapan Dimokratia gazetesine çok sert tepki gösterdi. Keskin, “Genel Başkanımız, Güçlü Türkiye'nin Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a terbiyesizce dil uzatıp manşetlerine taşıyan Yunan basınını kınıyorum” dedi.

banner846
Siyaset 21.09.2020, 15:25
637
KÜSTAH MANŞETE KAYITSIZ KALMADI…
banner844

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a küstahça hakaret eden Yunan Dimokrita gazetesine tüm Türkiye’den olduğu gibi Düzce’den de tepkiler gelmeye başladı. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Yunanistan’da yayın yapan Dimokrita gazetenin TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan manşetine sert sözlerle tepki gösterdi.

Keskin konu ile ilgili yaptığı açıklamada,  “Genel Başkanımız, Güçlü Türkiye'nin Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a terbiyesizce dil uzatıp manşetlerine taşıyan Yunan basınını kınıyorum.  Yunanistan’da gazete adı altında çıkarılan bu paçavra üzerinden yapılan alçak saldırı ülkemizin taviz vermeyen duruşuna, haklı tezlerine karşı duyulan hazımsızlığın çirkin bir tezahürüdür” diye konuştu.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Resen Soruşturma Başlattı…

Öte yandan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret içeren manşeti nedeniyle Yunanistan'da yayın yapan Dimokratia gazetesinin yetkilileri hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan resen soruşturma başlattı.

HABER: Savaş ARI

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (6)
YAVUZ0881 11 ay önce
Başka iş yaptıkları yok yukarıdan aşağıya çok sert tepki gösterdi doyduk ulan be patlavacaz el insaf o kadar yürek varsa yunanistana vursak ya osmanlı tokadını ama nerde o yürek yürek ister yürek laf salatasını iyi yapar bu şovmenler lan nerdeyse cm yılmazı tahtından edecekler be o kadar
Aydın 11 ay önce
Sayın keskin;Gökhan kapoğlunun istifası İçin birkaç cümle kurmayı düşünüyormusunuz acaba?
Hüseyin Ali 11 ay önce
Helal bir avuçlar tükürsek boğulacaklar
Hacı ahmetler köyü 11 ay önce
Başkanım 1 ci organize bölgesi 4 bin dönüm genişletiliyor ona da bir müdahale edin düzce in idari amiri olarak
Osman 11 ay önce
Yunan gazetesi bu açıklamanın ardından titredi ve göz yaşlarına boğuldu. Ağlaya ağlaya gelip özür diledi. Meğer herşey Kskin'in iki dudağı arasındaymış.
Melih 11 ay önce
Bunun derdi Yunanistan'a tepki göstermek değil tepedekilere yağ çekmek..