banner851

banner614

MARATONDA BİTİŞE YAKLAŞILDI

banner619

Anayasa Değişkliği Referandumu için artık son günlere girilirken, AK Parti saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Cumayeri ilçesinde esnaf ve ev ziyaretleri yaparak vatandaşları referandumda evet oyu kullanmaya davet etti. AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ise referanduma 2 gün kala esnaf ziyaretlerine ağırlık verdi.

banner846
Siyaset 14.04.2017, 09:46 15.04.2017, 11:36
1763
MARATONDA BİTİŞE YAKLAŞILDI
banner844

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Cumayeri ilçesinde Anayasa Değişikliği Halkoylaması çalışmalarını sürdürdü. İlçede ilk olarak esnaf ziyaretleri yapan ve bütün esnafları gezen Keşir ve beraberindeki heyet, ardından seçim otobüsü ile Cumayerililer’i selamladı.

Cumayeri’nde esnaf ziyaretinin ardından Avlayan Köyü’ne geçen Keşir, köyde bulunan Hafızlık Kuran Kursu’nu ve ev ziyaretleri yaparak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlattı. AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’e İlçe Başkanı Musa Birdal, Belediye Başkanı Recep Tuna, Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Yıldırımşak, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Sezgin, İGM ve Meclis üyeleri ile yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Keskin, esnaf ziyaretlerine ağırlık verdi

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ise referandum çalışmaları maratonun son günlerinde esnaf ziyaretlerini sıklaştırdı. AK Parti heyetleri esnafları tek tek ziyaret ediyor. Esnaf ziyaretleri kapsamında Büyük Cami çevresi ve Ayakkabıcılar Çarşısı’nı gezen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanı Hakan Kuşçuoğlu, Kadın ve Gençlik Kolları, hem broşür dağıttı hem de anayasa değişikliğine evet desteği istedi. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, tüm esnafların ellerini tek tek sıkarak sohbet etti.Yorumlar (4)
Nazan 4 yıl önce
Bahçeliyi dinledim kararım değişti hayır diyorum
Gümüşovalı 4 yıl önce
Türkiye cumhuriyetinin geleceği için türk milleti icin nufus cuzdaniında türkiye cumhuriyeti vatandaşı yazısına devam etmek için Hayırrr
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
REFERANDUM İÇİN TEKRAR KARARIMI DEĞİŞTİRDİM; HER YIL DEĞİL, HER ALTI AYDA BİR DEĞİL, ÜÇ AYDA BİR YAPILSIN ;-)
berat 4 yıl önce
cumayeri yüzde 80 olur Eveet