banner851

banner614

MAZBATASINI ALDI

Yapılan AK Parti Düzce 6. Olağan İl Kongresi’nin ardından yeniden AK Parti İl Başkanı olan Hikmet Keskin bugün mazbatasını aldı. Bundan sonra yola, “Nerede kalmıştık?” diyerek devam edeceklerini kaydeden Keskin, “Yönetimimiz çok güzel hizmetler yapabilecek arkadaşlardan oluşuyor, Bu birlik ve beraberlik ortamını bundan sonra da sürdüreceğiz” dedi.

banner619
Siyaset 03.01.2018, 10:57 04.01.2018, 17:23
3149

31 Aralık Pazar günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen AK Parti Düzce 6. Olağan İl Kongresi’nde mevcut başkan Hikmet Keskin güven tazeleyerek yeni AK Parti İl Başkanı olmasının ardından bugün mazbatasını aldı.

505 delegenin oy kullandığı seçimde 474 oy alan Keskin, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Düzce Adliyesi’ndeki Yüksek Seçim Kurulu’ndan aldıkları mazbata ile görevlerini resmileştirdi.

Keskin mazbatasını, 1. Ağır Ceza Reisi Halil Okan Şimşek’in elinden aldı.

“Yönetimimiz çok güzel hizmetler yapabilecek arkadaşlardan oluşuyor”
Mazbatasını almasının ardından Düzce Adliyesi önünde basının karşısına geçerek açıklamada bulunan Keskin, 31 Aralıkta gerçekleşen kongre öncesinde 15 gün boyunca yoğun bir süreç geçirdiklerini kaydederek şunları söyledi:

“Bu tabi mutlu bir yorgunluktu. Sayın Cumhurbaşkanımız da kongremize yılın son gününde bizlere eşlik ettiler. Bu Düzce Teşkilatları için önemli bir konu idi. Sayın Cumhurbaşkanımızın kongremize katılması bize şeref verdi. Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Cumhurbaşkanımızın ekibine göstermiş oldukları gayretten dolayı teşekkür ediyorum. Ama ayrıca en büyük teşekkürü de çok değerli delegelerimize ediyoruz. Gerçekten 600 küsür delegeden yaklaşık 475 delegenin oyuyla seçilen bir yönetimimiz oluştu. İnşallah bu yönetimimizde Düzce’mize ve ülkemize çok güzel hizmetler yapabilecek çok değerli arkadaşlardan oluşuyor. Gerçekten insanların hataları ve eksiklikleri olabilir ama önemli olan bunlardan ziyade bu eksiklikleri görmezden gelebilmek ve Düzce’ye hizmet edebilmek.”

“Birlik, beraberlik ortamını bundan sonra da sürdüreceğiz”
Bundan sonra yola, “Nerede kalmıştık?” diye devam edeceklerini ifade eden Keskin şöyle konuştu:
“Güzel bir yönetim. Bugün de mazbatamızı seçim kurulumuzdan aldık. İnşallah bundan sonra ‘Nerede kalmıştık’ deyip yolumuza devam edeceğiz. Sayın Bakanımız Dr. Faruk Özlü, Sayın Milletvekilimiz Fevai Arslan ve Sayın Milletvekilimiz Ayşe Keşir Hanımefendi ile birlikte teşkilatlarımızla, ilçe başkanlarımızla, belde başkanlarımızla, belediye başkanlarımızla, gençlik ve kadın kollarımızla birlikte bugüne kadar sürdürdüğümüz birlik, beraberlik ortamını bundan sonra da sürdüreceğiz. Önümüzdeki güzel hizmetleri nasıl yaparız diye projelerimizi ve stratejilerimizi belirleyeceğiz. Bu birlik beraberlik ortamının devam etmesi adına elimizden gelen her şeyi yapacağız.”

“Düzce’ye ayrı bir önem veriyor ve seviyor”
Son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Düzce’ye ayrı bir önem verdiğini belirten Keskin şunları söyledi:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın da açıklamalarından görüyoruz ki o gün Düzce’de yaşadığı mutluluğu gözlerinden okumak mümkündü. Düzce’ye cumhurbaşkanımız ayrı bir önem veriyor ve seviyor. Bunu konuşmalarında da birkaç defa ifade etti. Bu da bize ayrı bir mutluluk verdi. Düzcelilerin de Sayın Cumhurbaşkanımızı coşkuyla karşılamaları hem teşkilatlarımızı hem bizleri çok ciddi memnun etti. Düzceli hemşerilerimize çok teşekkür ediyoruz.”

Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (28)
Veysel Bağcı 4 yıl önce
Tek kisinin koştururdu yarisin galibi oluyormu.
Hakem olan halk diyorki, SEMİH KİBRİS NEDEN İCERİ ALİNMADİ,KİM ALDİRMADİ.
Demokrasi, insan haklari kime ?
Düzcenin gururu 4 yıl önce
Hikmet başkan işini iyi biliyor. Hayırlı olsun,başarılarınızın devamını dilerim
Düzce hizmet bekliyor 4 yıl önce
Rekor oyların hakkını verin düzce sorunlarla boğuşmaya devam ediyor kardüzü eftenia oteli fuar kongre merkezi olmayan düzce iline AKP il başkanı hizmet bekliyor
Başarılar 4 yıl önce
Allah sizleri çamur at izi kalsın zihniyetindekilerden korusun.
Bir bilen 4 yıl önce
Sıkılmadık el bırakmayın dedi Cumhurbaşjanım
Hadi gel sık bekliyorum. Secmenine sahip cıkıyormusun görelim.
Demokrasimi 4 yıl önce
Düzcede demokrasi söyleminde bulunması gereken en son kişi ve kişiler il teşkilatıdır.Dolayısı ile kendilerine rakip gördükleri adaylara karşı adil davranamadılar.İl başkanı Kendi delegelerinin yanlarında durmayacağını biliyordu.zafer kazanmış edaları ile bunun üstünü kapatmaya çalışmasını normal karşılamak gerekir.
DEMOKRASİ 4 yıl önce
Demokratik bir ortamda demokrasinin işlediği şekilde seçilen arkadaşları kutluyorum. Mazbatalarını da almışlar hayırlı olsun. BU DEMOKRASİ BİR GÜN SİZE DE LAZIM OLACAK.
Hasan D. 4 yıl önce
Bilal Mutlu diye bir adam hangi pari iktidar sa ona gidiyor. Aynı bunun gibi. Bu yönetimde çok kaliteli ler var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın