banner851

banner614

MECLİSE İZMİRLİ FİRMA ÖNERGESİ

Düzce Belediye Meclisi İYİ Parti Grubu, Düzce’nin gündemini sıkça meşgul eden akıllı bisiklet ve scooter ihalesini alan İzmirli firma ile ilgili meclise soru önergesi verdi. Söz konusu firmanın sahibi Filiz Hancıoğlu ile Maltepe Belediyesi ile ilgili adı bir yolsuzluk iddialarını karışan Hires Elektronik Güvenlik Sistemleri firmasının sahibi Mehmet Hancıoğlu’nun akrabalık derecesinin ne olduğu sorusuna cevap istendi.

banner619
Siyaset 10.06.2021, 17:35 10.06.2021, 18:39
2909

Düzce Belediye Meclisi İYİ Parti Grubu, Düzce’nin gündemini sıkça meşgul eden akıllı bisiklet ve scooter ihalesini alan İzmirli firma ile ilgili meclise soru önergesi verdi.

Düzce’de ihaleyi alan Girdaban Firması sahibi Filiz Hancıoğlu ile Maltepe Belediyesi ile ilgili adı bir yolsuzluk iddialarını karışan Hires Elektronik Güvenlik Sistemleri firmasının sahibi Mehmet Hancıoğlu’nun akrabalık derecelerini soruldu.

Önergede şu ifadelere yer verildi:

“Maltepe Belediyesinde Hires Elektronik Güvenlik Sistemlerinin bir ihalede yolsuzluk yaptığı ile ilgili kamuoyunda bazı haberler yapılmaktadır. Cumhuriyet Başsavcılığı da soruşturma başlatmıştır.

İzmir menşeili İzmir Ticaret Odası’na kayıtlı Hires Firması’nın Genel Müdürü Mehmet Hanlıoğlu’nun Düzce Belediyesi tarafından açılan bisiklet ve elektrikli scooter ihalesini alan 19 Aralık 2019’da kurulmuş olan Girdaban Firması’nın sahibi Filiz Hanlıoğlu ile bir akrabalık bağı mevcut mudur ?

Mehmet Hanlıoğlu Düzce’deki ihaleye, birkaç belediyede yaşadığı hukuki sorunlar sebebi ile mi Filiz Hanlıoğlu’nun firması ile katılmıştır?”

banner844
Yorumlar (7)
luizao 4 ay önce
BELEDIYE---KAYYUM!!!
mustafa kurt 4 ay önce
iyi partinin verdiği sorularına cevap vermiyorlar nedense
Esnaf 4 ay önce
Şarj istasyonu altında büfeler acıldı toplu bir şekilde İzmir firmasına verildi.neden ayrı ayrı ihaleler yapılmadı neden Düzcelilere verilmedi.
Düzceli 4 ay önce
Bencede araştırılmalı şarj istansoyumu altında büfeler açıldı
Akif 4 ay önce
Sayın Faruk özlü!Cahit abi bulmuş İzmirli firmayı.esas işin sahibi Cahit aydın:)aramızda kalsın….
Akıl oyunları 4 ay önce
Cok güzel bi soru önergesi,milyonluk ihale sessiz sedasız gercekleşti.Büfelerden bahseden yok onlarca kişinin ekmegine engel olacak büfeler.Ortalikta hiç olmayan yere dukkan koyacaklar,millet milyar milyar kira verecek bunlara ekmeginini kaptiracak....
Hasan Hüseyin Kaya 4 ay önce
Bizim köyden orda az ileride al takke falan filan ordan burdan anadinmi