banner851

banner955

MECLİSİN GÜNDEMİNDE SEL FELAKETİ VARDI…

İl Genel Meclisi Temmuz ayı toplantılarının birinci oturumu Meclis Başkanı Çiğdem Günal başkanlığında yapıldı. Toplantıda, Meclis Başkanı Günal, yaşanan sel felaketinden dolayı tüm Düzce halkına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Siyaset 01.07.2022, 13:30 01.07.2022, 14:50
955
banner986

İl Genel Meclisi toplantılarının birinci birleşimi, bugün İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda yapıldı. Açılış ve yoklama ile başlayan toplantıda, bir önceki karar özetlerini kapsayan tutanak okundu.

Temmuz ayı birinci birleşiminde gündemdeki maddeler ve valilik makamından gelen teklifler görüşülerek ilgili komisyonlara oy birliği ile havale edildi.

Gündem maddelerinin görüşülmesi sonrasında Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkan Vekili Hasan Aktürk ve Milliyetçi Hareket Partisi Grubu ortak bildirisinde Düzce’de yaşanan sel felaketi dolayısıyla geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, “Başta ilimiz olmak üzere Karadeniz bölgemizin farklı noktalarında yaşanan sel ve heyelan olaylarından etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Ayrıca İdaremiz personeli Kaynaşlı İlçe Özel İdare bünyesinde çalışmakta olan Okan Bayrak’ı arama kurtarma çalışmaları devam etmektedir. İnşallah iyi haberler almayı temenni ediyoruz. Devletimiz tüm imkânlarıyla vatandaşlarımızın yanındadır. Rabbim ülkemizi afetin her türlüsünden korusun” dedi.

Temmuz ayı toplantıları 5 gün devam edecektir.

Yorumlar (0)
21
kapalı