banner851

banner614

MHP'DEN "GÖRMEZDEN GELİNME" TEPKİSİ

banner619

MHP Akçakoca Teşkilatı'ndan ilçede görevli bürokratlar ile AK Partili siyasilere sert tepki... Akçakoca'ya yapılan bakanlık düzeyindeki ziyaretler ve önemli projelerde muhalefetin görmezden gelindiğine işaret eden ilçe yönetimi, "MHP olarak biz birlik olup sorunları hep beraber aşalım derken siz ayrıştırma çabası içindesiniz." diyerek ilgili makamları eleştirdi. Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatlarına kulak verilmiş olsaydı ilçede bu tür ayrıştırmaların yaşanamayacağı vurgulandı.

banner846
Siyaset 26.11.2017, 13:38 26.11.2017, 17:02
1388
banner844

Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca İlçe Başkanlığı son dönemde ilçe ile ilgili alınan karar ve Ankara'dan yapılan ziyaretlerde muhalefet partilerinin, idareci ve iktidar temsilcilerince geri plana itildiğini savunarak, bu durumu eleştirdi.

"Bakan sadece sizin bakanınız mı?"
Yazılı basın açıklamasında "MHP Akçakoca Teşkilatı olarak birilerine yaranmak ya da sevimli görünmek gibi bir düşüncemiz ya da gayretimiz yoktur." ifadesi kullanılarak, şunlar kaydedildi: "Büyük Önder Atatürk’ün de dediği gibi mevzu bahis vatan ise gerisi teferruat anlayışındayız. Doğrunun yanında olup yanlışı da her zaman olduğu gibi eleştirmeye devam edeceğiz. Akçakoca'daki iktidar partisinin bazı yöneticileri, kamu kurum ve kuruluşlarındaki amirlere ve bürokratlara MHP'nin "Önce ülkem, sonra partim" anlayışını ve zihniyetini bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Akçakoca'ya Türkiye Cumhuriyeti’nin bir bakanı geldiği zaman tüm parti temsilcilerini de davet etmeniz gerekmiyor mu? Bakan sadece sizin bakanınız mı yoksa tüm Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Milletinin bakanı mı? Akçakoca ile ilgili bir icraat yapılacak ise tüm parti temsilcilerinin de katılımının sağlanması gerekmiyor mu? Örneğin Akçakoca'ya kurulacak olan OSB'nin mütevelli heyetinde parti temsilcilerinden, meclis üyelerinden ve konu ile ilgili nitelikleri olan halkımızdan neden kimse yok?"

"Ayrıştırma çabası içindesiniz"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarına uyulmadığını savunan MHP Akçakoca Teşkilatı, "MHP olarak biz birlik olup sorunları hep beraber aşalım derken siz ayrıştırma çabası içindesiniz. Biz genel başkanımızı dinliyoruz da merak ediyoruz siz kimi dinliyorsunuz? Çünkü Sayın Cumhurbaşkanı’mızı dinlemiş olsaydınız sizin gibi düşünmediğini kavramış olur; ilçemizde bu tür ayrıştırmalara kalkışmaz ve de izin vermezdiniz. MHP Akçakoca Teşkilatı ve Ülkücüler olarak her daim hakkın ve halkın yanında olup haksızlıkların karşısında durmaya devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi.

Haber: C: ÜSTÜNER
 

Yorumlar (4)
tarafsız 4 yıl önce
Merkez caminin önü ve hükümet konağı ancak bu kadar tahrip olabilir, taşlaşabilirdi. ne istediniz o eski canlı yeşil hali daha mümkün değil olmaz. Bozmak için kime peşkes çekildi. gelin görün Akçakocanın halini..Bunlar Aktrollerin işi..
Güldürmeyin 4 yıl önce
Siz Mhp olarak Akp ile yola devam edebilirsiniz. Amma Ülkücüler olarak değil. Ülkücülerin yeri belli.'' Türklüğü ayaklar altına aldım'' diyebilerin yanı değil...
SKT 4 yıl önce
Son kullanılma tarihiniz bitince tekrar çöpe atilirsiniz. Allah MHP ye akıl fikir versin
nsm 4 yıl önce
akp denilen abd projesi, aldigi emri yerine getirmek icin simdiye kadar kimleri satti, unuttunuz mu ey mhp? simdi de kullanip isi görülünce cöpe atacak sizi, bunu hala anlayamadiniz mi? aptal olmayin, aklinizi basiniza alin.
23°
açık