banner851

banner614

MHP’DE ADAY ADAYLARI TANITILDI

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Teşkilatı’nda bugün 5 milletvekilli aday adayını tanıttı. Toplantıda açıklamalarda bulunan MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ile İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Karaca, Düzce’de 3 milletvekilliğine de talip olduklarını söyledi. Vekilliğe talip olan partililer de aday gösterilip seçilmeleri halinde Düzce’yi hak ettiği yere getireceklerini vurguladı.

banner846
Siyaset 11.05.2018, 16:30 11.05.2018, 20:57
3159
banner844

Düzce’den milletvekili seçilebilmek için MHP’den aday adaylığı başvurusunda bulunan 5 partili bugün düzenlenen programla kamuoyuna tanıtıldı.

Parti il binasında düzenlenen tanıtım programı öncesi açıklamalarda bulunan MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Milliyetçi Hareket Partisi olarak Düzce’nin sorunlarını en iyi şekilde analiz ettiklerini belirterek, “Bu sorunların çözümünü ancak ülkücü, milliyetçi kadrolar çözecektir. Halkımızın demokratik, sosyal ve ekonomik standartlarını yükseltilmesi hedefiyle Düzce’de 3 vekilliğin 3’ünü de talibiz.” dedi.

MHP Düzce İl Başkan Yardımcısı ve Basın Sorumlusu Hüseyin Karaca da bu seçimlerde hedeflerinin Düzce’den 3 milletvekili çıkartmak olduğunu vurguladı. Ardından vekilliğe talip olan isimler tek tek söz alarak, kendilerini tanıttı.

“Lider şehir Düzce hedefini gerçekleştireceğiz”
MHP Düzce Milletvekili Aday Adayı Yusuf Arslan, “Lider şehir Düzce hedefini bu sefer gerçekleştireceğiz.” diyerek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü: “27 yıllık üniversite eğitim öğretim hayatıma seçimler nedeniyle 26 Nisan’da ayrılarak milletvekili aday adayı oldum. Halkımızın sorunlarını doğru şekilde tespit etmeliyiz. Yerel yönetimlerle doğru şekilde çalışmalıyız. Milletvekilliği MHP’nin hakkıdır. Bu seçim Düzce’nin miladı olacaktır.”  

“Sandıkta eminim tulum çıkaracağız”
MHP Düzce Milletvekili Aday Adayı İsmail Akça da yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

“1977 Akçakoca doğumluyum. Bu ülkeye canı gönülden talibiz. Geçmişte çok milletvekili çıkardık. Ama hepsi üzerimize sünger çekti. Bu seçimlerde sandıkta eminim MHP olarak biz tulum çıkaracağız.”  

“Düzce’nin bir beka sorunu var”
Aday adaylarından Zekeriya İlçe ise şu ifadeleri kullandı: “Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Profesörüyüm. Düzce’de bir beka (devamlılık, kalıcılık) sorunu var. Herkesin taşın altına elini koyması gerekiyor. Aday olamasam bile önemli olan taşın altına elimi koyabilmemdir.”

“İnşallah bu sefer Düzce’yi biz yöneteceğiz”
Geçmiş dönemlerde MHP’den hem vekil hem de belediye başkan adayı olan Ömer Küçük ise yaptığı konuşmada, “Sizleri bu zamana kadar çok yoran bir kardeşiniz olarak bu sefer inşallah sonuç alacağız. İnşallah bu sefer Düzce’yi biz yöneteceğiz. Gerçekten Türkiye çok zor şartlardan geçiyor. Tüm ülkede yaptığımız çalışmaları Düzce’ye uyarlayarak yapacağız. Biz sizlerle birlikte varız ve var olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

“Düzce’yi hak ettiği yere getireceğiz”
MHP Düzce İl Başkanlığı görevini bırakarak MHP Düzce Milletvekili Aday Adayı olan Ümit Yılmaz ise Türkiye’nin zor bir dönem geçirdiğini belirterek, şöyle devam etti: “Bu dönemde ülkücüler yine üzerlerine düşen görevi yaptı. Artık bunun semeresini toplamalıyız. Bu seçimlerde MHP hak ettiği noktaya gelecek. Bu kudret bizde var. Daha önceki dönemlerde çok sıkıntılı dönemler geçirdik. Düzce’yi hak ettiği yere getireceğiz. Çok güzel günler hem Düzce’yi hem de Türkiye’yi bekliyor.”

Konuşmaların ardından aday adayları toplu olarak basına poz verdi.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (45)
adam 3 yıl önce
ömer olmasın diyenler ümit taraftarı.mhp binesını çat kata taiıya atamay gelirsen şu olayımdiyen.devlet bahceliye söven adam bu ümit
Yorum 3 yıl önce
Tutmayın küçük enisteyi
Duzceli 3 yıl önce
Ulkuculuk mhp de olur..iyi kurtcuklar sizi..sizin ulkuculugunuzmu kaldi
SİZE BİR CEVAP 3 yıl önce
AKP’YE YASLANAN BİR MHP YE OY MOY YOK OYUMU PARTİYE DEĞİL ŞAHSA VERECEĞİM ODA ZEKERİYA TOZAN’DIR. ADAM OMURGALI, DİM DİK SİYASET YAPIYOR!
SİZE BİR SORU DAHA? 3 yıl önce
2004 YILINDA AKP DEN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYI OLUP SON İKİYE KALIP ADAY OLSAYDI ÖMER KÜÇÜK ŞUAN HANGİ PARTİDE HİZMET VERİYOR OLACAKTI? ÇOCUK MU KANDIRIYORSUNUZ SİZ?
İYİ OKUN BU SORUYU SİZE B 3 yıl önce
SİYASETE ANAP’TA BAŞLAYIP 2004 AKP DEN BELEDİYE BŞKLIĞINA ADAY ADAYI OLUP SON 2 YE KALIP ADAY OLAMAYAN VE MHP’YE GEÇİP 2 YEREL 3 GENEL SEÇİMDE ADAY OLAN KİMDİ? GEÇİN BU İŞLER BEYLER GEÇİN!
Ahmet Aydın 3 yıl önce
Her adayın iyi niyetinden en küçük bir şüphem yok.Bir miletvekili çıkarılsında onu görelim.Hayırlısı.
Düzceli 3 yıl önce
mhp diye bir parti kalmadıki ömer küçük kaybetmeye alışık birleşik kırallık gibi akpmhp yakışır size
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık