banner851

banner614

MHP'DE BİRLİK TOPLANTISI

banner619

MHP Düzce İl Teşkilatı sessiz sedasız Düzce'de yemekli bir toplantıda bir araya geldi.İGM Üyesi Çetin Sarıahmet'in organizesiyle gerçekleştiği öğrenilen toplantıya İl başkanı Onur özen'de davet edildi. Toplantıda Milletvekili adayları yoktu...

banner846
Siyaset 22.08.2015, 17:57
2482
MHP'DE BİRLİK TOPLANTISI
banner844

Milliyetçi Hareket Partisi, seçim sonucu ve parti içi muhtemel gelişmeler dikkate alınarak yemekli bir toplantıda bir araya geldi. Zaman zaman haberlerimize konu olan MHP'deki gelişmelerin partide yarattığı huzursuzluğun telafisi gibi konuların görüşüldüğü toplantının İl Genel Meclis (İGM) Üyesi Çetin Sarıahmet tarafından organize edildiği öğrenildi.

İl Başkanı Onur Özen'in de "devet" üzerine icabet ettiği toplantıya eski il başkanlarından Mehmet Bakan, Cemalettin Yıldız başta olmak üzere eski partililerden bir grubun iştirak ettiği görüldü. Seçim sonuçları ve yönetim değişikliği gibi konuların konuşulduğu toplantıda Milletvekili Adayları Abdullah Danışmaz, Suat Konuk ve Demet Günday yoktu.Milletvekili adaylarının davet edilip edilmediğinin bilinmediği toplantıdan  nasıl bir sonuç çıktığı da bilinmiyor.

Haber:E.TAYHAN

Yorumlar (13)
emekli 6 yıl önce
bu akp de ki fanatık alataylar bu altayın neyi olur.?**
çıkan sonuca CEVAP 6 yıl önce
Ne karar alırsanız alın. Devletli Bahçeli hünkarınız ne derse o olur. KOalisyon YOK, Erken Seçim YOK, Seçim Hükümeti YOK. Herşeyi yok sayanı bu MİLLET YOK EDECEKTİR...
Meraklısına 6 yıl önce
Yorumcular ...bakıyorumda hala 15 yaşını geçememiş....
garip 6 yıl önce
adaylar neye gelsin M H P mi KALDI . ÖDÜNÇ verdiği oyların telafisi peşindedirler.ben eski mhp li olarak canım yanıyor ŞU GÜZİDE DEVLETİMİZ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KAOSA SÜRÜKLİYEN TEK PARTİDİR .inş vicdanen rahattırlar.
Davut 6 yıl önce
Nerede benim il Başkan''ım m vekili adaylarım bunu birlik bunu beraberlik ...
mhp li 6 yıl önce
nurettin altay anap adayıydı ne zaman mhp li oldu cemalettein yıldız mhp ye oy vermem diyordu şimdi mhp li mi oldu hepsini toplasan bir aday çıkaramazlar
ülkü 6 yıl önce
il başkanı değil sadece mhp komple onurunu kaybetmiştir.çatı adayınıza bari çatıdan bacadan sorumlu bakanlık verselerdi.))))))))))))))))))
vatandaş-2 6 yıl önce
hiçbir şeye yokuz.biz bu ülkeyi yönetecek kadromuz yok diyenleri halk bu defa silecek.ticarette batan kişiler bunlardan medet umuyorlar.bunlardan ülkeye hayır gelmediki sizede gelsin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
parçalı az bulutlu