banner851

banner614

MHP’DE YENİ YÖNETİM TANITILDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Başkanlığı Basın Halkla İlişkiler Sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Karaca 24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27.dönem milletvekilliği seçimleri için MHP olarak Düzce’ye yakışır adaylar çıkaracaklarını kaydetti.

banner619
Siyaset 04.05.2018, 16:04 04.05.2018, 18:19
2327

MHP Düzce İl Başkan Yardımcısı Yasin Şerbetçi, Basın Halkla İlişkiler Sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin Karaca, İl Sekreteri Derya Aksoy bu sabah düzenlenen kahvaltı organizasyonunda basın mensupları ile bir araya geldi.

“Düzce’mize yakışır milletvekili adayları ile halkımızın önüne çıkacağız”
İl Başkanı Ümit Yılmaz’ın milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etmesinin ardından şekillenen yeni yönetimin tanıtıldığı toplantıda konuşan Karaca, şunları kaydetti:

“Önümüzdeki günlerde partimizde yapacağımız törenle adaylarımızı siz değerli basın mensubu arkadaşlarımıza tanıtacağımızı ifade ederiz. Bu vesile ile bir kez daha belirtmek isteriz ki 24 haziran 2018 tarihinde yapılacak olan cumhurbaşkanlığı yönetim sistemi ve 27. dönem milletvekili seçimlerinde biz Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Teşkilatı olarak Düzce’mize yakışır milletvekili adayları ile halkımızın önüne çıkacağız. Cumhur ittifakında da adayımız Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin ifade ve işaret ettiği gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır. Ülkemizin birliği, beraberliği ve en önemlisi bekası adına son derece önemli olan 24 Haziran seçimlerinde cumhur ittifakı adına çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir.”

Karaca ayrıca, İl Başkanı Ümit Yılmaz’ın milletvekili adaylığı başvurusu nedeniyle boşalan Düzce İl Başkanlığı koltuğuna yönetim kurulunda görev alan İlhami Caboğlu’nun getirildiğini söyledi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (18)
Cumayerli 3 yıl önce
1 sıra.ömer.küçük.olurmu.olursa.1.kesin
Her daim MHPli 3 yıl önce
Eski Mhpli adı altında geçinenler , bugün kullandığınız makas bile Mhp. Partimizin üzerinden prim yapmayı bırakın.
Duzce teşkilatının sevilmedigini söyleyenler , teşkilata gelip yönetimi tanıyorlar mi ki iskembe-i kübradan atıyorlar
Trollere dur 3 yıl önce
Küçük insanların küçük trolleri yazmaya başlamış , küçük gelirse 1 garantiymiş , adam hayatı boyunca yenilgiye doymamış , ölmüş bir partiden mi seçilecek güldürmeyin Allah aşkına :D :D :D
Ak trole itafen 3 yıl önce
Ölmüş dediğin partiyi de seçilemez dediğin ömeri de göreceğiz. Sizin ki diyor ya yenilgi yenilgi bir zafer vardır diye. İşte aynen öyle. Ayrıca siz bu üslup ile anca ittifakımızı lekelersiniz
Yeni yönetime tavsiye 3 yıl önce
Kripto mhpli şimdinin iyileri sözde ömer abinin adını lekelemeye çalışıyor. Neymiş efendim ömer ülkücü değilmiş. Düzcenin düzcelilerin görüşü belli. İçimizdeki irlandalılara duyrulur...
MIGHTY 3 yıl önce
Olaylardan bu kadar bağımsız olunmaz.Gel de bu insanlara MHP'nin bittiğini anlat...
Aziziyeli 3 yıl önce
Oyumu 3 kere MHP'ye verdim ama bundan sonra kaçaksaraya değnek olanlara oy yok bence hiç boşuna uğraşmayın barajı bile geçemeyeceksiniz.
Ertan demir 3 yıl önce
Mhp nin başındaki vatandaş saray sözcülüğü yapıyor bunlar aday çıkarıyor mhp akp nin şemsiyesine girmedimi mhp diye partimi kalıdı kendi adayı bile yok komik olmayın lideriniz sözcülük yapıyor siz necisiniz.
Emekli 3 yıl önce
Ayakabci el attıysa tamam 3 vekil kesin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın