banner851

banner955

MHP’DEN CEVAP VAR: VEKİLİMİZLE BİR PROBLEMİMİZ YOK

Adı son dönemde İYİ Parti ile anılan ve kendi teşkilatına sırt çevirmekle eleştirilen MHP Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ın MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ı da radarına almasını “Yorumlu-Yorum” programında “Ümit Yılmaz İYİ Parti’ye mi geçiyor?” şeklinde yorumlayan Öncü Medya Haber Genel Yönetmeni Sadullah Ünsal’a, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’ndan cevap geldi. Caboğlu “Sayın vekilimizin Gümüşova Belediye Başkanı Sayın Muharrem Tozan’ın daveti üzerine katılmış olduğu iftar programında teşkilatımızın ve sahsımın bizzat-i haberi vardır. Teşkilatımızın her bir neferinin ve şahsımın vekilimizle veya başkanımızla bir problemi yoktur.” açıklamasında bulunurken, konunun asıl muhatabı Milletvekili Yılmaz’dan henüz konuyla ilgili bir değerlendirme gelmedi.

Siyaset 05.05.2022, 10:35 05.05.2022, 15:08
1809

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, hazırlayıp sunduğu “Yorumlu-Yorum” programında, adı son dönemlerde İYİ Parti ile anılan MHP Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ın partisiyle arasındaki gerginliği tüm yönleriyle masaya yatırdı. Ünsal, MHP teşkilatları tarafından düzenlenen iftarlara katılmayan ancak İYİ Partili isimlerin davetli olduğu organizasyonlarda boy gösterip samimi diyaloglar kuran Tozan’ın kafa karışıklığına yol açan bu tavrının diğer mensupları da etkilemeye başladığını aktardı. Muhalif çizgiye taşınan hareketler sergileyen Tozan’ın düzenlediği iftar programına il başkanı ve yönetimi katılmazken, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın katılım göstermesini ‘Enteresan’ olarak yorumlayan Ünsal, bunun İYİ Parti’ye geçiş sinyali olarak algılanabileceğine işaret etti.

“Ümit Yılmaz; hangi kümeste yemlenip, hangi kümese yumurtluyorsun.” yorumunda bulunan Ünsal’a, konunun asıl muhatabı Milletvekili Ümit Yılmaz yerine MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’ndan cevap geldi. Caboğlu konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “Son zamanlarda yaşanan konularla alakalı yerel bir televizyon programında yapılan yorumlara karşılık basın açıklaması yapma gereği duydum. Sayın vekilimizin Gümüşova Belediye Başkanı Sayın Muharrem Tozan’ın daveti üzerine katılmış olduğu iftar programında teşkilatımızın ve sahsımın bizzat-i haberi vardır. Gümüşova ilçe başkanımız da teşkilatı temsilen iftar programına katılım sağlamıştır. Düzce milletvekili Ümit Yılmaz bizimdir. Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan bizimdir. Teşkilatın her bir üyesini ve seçilmişlerini bu şekilde yorumlamak doğru değildir.

Teşkilatımızın her bir neferinin ve şahsımın vekilimizle veya başkanımızla bir problemi yoktur. Biz birlik ve beraberlik çerçevesinde teşkilatımızın ve davamızın bize gerektirdiği şekilde davamızı bir üste taşımak için her birimiz mücadele içeresinde ve bu şuurla hareket etmekteyiz.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (4)
Ertugrul 8 ay önce
MHP il teşkilatı başkanından caycisina kadar ayakta uyuyor
İyi parti kapıları açık bırakıyor
Gelecek günler herşeye Gebe MHP il başkanlığı bu gidişata engel olamaz .Türkiye genelinde en hızlı geçiş Düzce teskilatinda olacak,kimse de engel olacak gibi değil.
tarafsız vatandaş. 8 ay önce
fındık konusunu gündeme taşıyarak
Düzcenin bir vekili var artık dedirtmişti.
ama uzun zamandır sesi çıkmıyor.
bıraktı galiba vekilimiz olmayı.
Ertan 8 ay önce
Sen ve bahceci varsa biz yokuz.
Size inat OylAr cehepe ye.
OY MOY YOK AKPMHPYE 8 ay önce
MEHEPE DİYE BİRŞEY YOK.MEHEPYİ BİTİREN AKEPE BASTONU OLAN MEHEPE VAR.DEVLET BAHÇELİ BİTİRMİŞTİR MEHEPEYİ.ARTIK VEKİL ÇIKARAMAYACAK DURUMDADIR NET...
Yeni Sayımız