banner851

banner955

MHP’NİN ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

MHP Düzce Teşkilatı 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde Düzce il merkez, 6 ilçe ve 2 belde belediye başkan adaylarını görücüye çıkarıyor. 19 Ocak Cumartesi günü tüm Düzceliler’in davetli olduğu tanıtım toplantısı ise 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak.

Siyaset 17.01.2019, 13:07 17.01.2019, 17:50
1487
banner1032

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde, İl, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının belli olmasının ardından geçtiğimiz 31 Mart tarihinde parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile adaylarını kamuoyuna tanıtan Milliyetçi Hareket Partisi, 19 Ocak Cumartesi günü Düzceliler’in karşısına çıkıyor.

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, MHP Cumayeri Belediye Başkan Adayı Mustafa Koloğlu, MHP Gümüşova Belediye Başkan Adayı Muharrem Tozan, MHP Çilimli Belediye Başkan Aday Ömer Demirtaş, MHP Gölyaka Belediye Başkan Adayı, Murat Altundal, MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, Yığılca Belediye Başkan Adayı Rasim Çam, Boğazçiçi Belediye Başkan Adayı İlyas Danış ve Beyköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Demirci, “Düzce için el ele” sloganı ile kamuoyuna tanıtılacak.

Vatandaşların da katılımı ile 18 Temmuz kapalı Spor Salonu’nda saat 17.00’da düzenlenecek tanıtım toplantısına ise tüm Düzceliler davetli…

“Düzce için el ele diyerek yola çıktık”
MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, “tüm Düzceli hemşehrilerim davetlidir” dediği basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Düzce için el ele diyerek çıkmış olduğumuz hizmet yolunda aday tanıtım toplantısı yapacağız. Tanıtım toplantımıza tüm Düzceli hemşerilerimi davet ediyorum. Düzce Merkez, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının da tanıtılacağı toplantımıza Tüm Düzce halkımız davet ediyorum.”

Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (13)
×× 4 yıl önce
Gölyaka adayı mhpden hic yakıştıramadık . sayın millet vekilimiz . Bence araştırma yapıp kul hakkı yemeyen bir sokaktan bir genci çıkarsanız daha iyi diye düşünüyoruz mhp yi herkez çok sewio. Ama adayından kimse memnun değil başarılar.
Çetin 4 yıl önce
Arkada bozkurt işareti yapan arkadaşlar, reisten izin aldınız mı?
Hasan 4 yıl önce
Gölyaka adayını tanıtmaya gerek yok.Oy kullanmaya başladığımdan beri hep aday:)) bu siyaset nasıl bir şey böyle aklım almıyor.
hakan 4 yıl önce
Ülkücü Belediyecilik geliyor.
adam 4 yıl önce
il başkanı kimle gezerse o kaybederrrrrrr
Aziziye 4 yıl önce
Biz Ömer Abi diyorduk. Şimdi sadece Ömer. İP yeni parti ve ONYEDİBİN oyla aday çıkartamıyor aday bulamıyor, chp YİRMİBİN oydan bir aday çıkartamadı. şimdi MHP ye çakmaya çalışıyorlar. yemezler sülale oyları dahil MHP ye... Erdoğan BIYIK abimize.
Kaynaşlï 4 yıl önce
Kaynaşlı nerde
TEK YOL CHP 4 yıl önce
Akp nin yan kuruluşu
TEK YOL CHP 4 yıl önce
Bu şehrin gözü akp ile kör olmuşş
Eski CHP li 4 yıl önce
İçinden bir aday çıkartamayan ve İP e sarılan CHP mi iktidar olabilecek.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı