banner615

banner614

banner701

MÜFETTİŞ GELİYOR

banner619

İl kongresi yaklaşırken AK Parti’de şok görevlendirme! 22 ilde 7. dönem için il başkanını belirleyen parti genel merkezi, Düzce’yi sorunlu iller arasına aldı. İl başkanlığı koltuğuna yeniden Mustafa Keskin’in mi oturacağı yoksa farklı bir aday mı belirleneceği, önümüzdeki günlerde Düzce’ye gelecek olan müfettişin hazırlayacağı raporla belli olacak. Diğer taraftan il başkanlığına talipli olan Hakan Kuşçuoğlu’na kötü haber geldi. Geçmişteki istifası Kuşçuoğlu’nun aday olmasındaki yolu tamamen tıkadı.

Siyaset 23.10.2020, 16:45
4341
MÜFETTİŞ GELİYOR
banner785

Kasım ayında yapılacak AK Parti Düzce 7. Olağan İl Başkanlığı Kongresi öncesi sürpriz gelişme! 22 ilde yeni dönemde il başkanlığını göğüsleyecek isimleri belirleyen AK Parti Genel Merkezi’nin Düzce’yi sorunlu iller arasına aldığı ortaya çıktı.

Düzce gibi il başkanı koltuğuna oturacak isim konusunda uzlaşı sağlanamayan illere müfettiş gönderme kararı alan üst yönetim, böylelikle partinin tüm kademelerini müfettiş aracılığıyla dinleyecek. Önümüzdeki hafta Düzce’de olması beklenen parti müfettişinin, AK Partili ilçe başkanları ve belediye başkanlarının yanı sıra Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir ile de istişarelerde bulunacağı öğrenildi.

Keskin’in koltuğu sallantıda

Bu gelişme, mevcut İl Başkanı Mustafa Keskin’in koltuğunun sallantıda olduğunu kanıtladı. Geçmişte 2 dönem merkez ilçe başkanlığı yapan Keskin’in atama ile geldiği il başkanlığı görevini devam ettirmek istediği bilinirken, özellikle son yerel seçimlerdeki kayıpların ve parti içindeki bölünmenin Düzce’nin sorunlu iller arasında yer almasına zemin hazırladığı bilgisi edinildi.

Partinin tüm kademelerine kulak verecek olan parti müfettişinin hazırlayacağı rapor doğrultusunda ya ‘Keskin ile devam’ denilecek ya da yeni bir aday için potansiyel isimler mercek altına alınacak.

Kuşçuoğlu’nun üzeri çizildi

Öte yandan bir kötü haber de il başkanlığı için can atan Hakan Kuşçuoğlu’na geldi. 2018 yılının aralık ayında o dönem AK Parti Düzce İl Başkanlığı koltuğunda oturan Hikmet Keskin’in partinin talimatıyla istifa etmesi sonrası AK Parti Düzce Merkez İlçe Başkanlığı görevini bırakan Hakan Kuşçuoğlu’nun üzeri çizildi. Partideki görevlerinden çeşitli gerekçelerle istifa edenlerin tekrar aktif göreve getirilmeyeceği kararı dolayısıyla eski Merkez İlçe Başkanı Kuşçuoğlu, çok istediği il başkanlığına istese de talipli olamayacak. Keskin’in aday gösterilmemesi halinde ‘Başkanlık yarışında ben de varım’ diyenler arasında Kuşçuoğlu yer alamayacak.

Yorumlar (8)
FAHRİ 1 ay önce
Düzcede A.k.p artık koltuk için göreve gelmemeli bu kesin.
Ali 1 ay önce
Mustafa Keskin olmasın kim olursa olsun.
Çalışan 1 ay önce
Hikmet keskin dönemini incelesinler yapılan usulsuz ihaleleri kurumlara alınan memurları işyerini kendini
Hamza 1 ay önce
Her şeyin üzerini örtmeye çalıştınız bakalım şimdi ne olacak.
Güvercin 1 ay önce
Yahu şu Hakan’ı amma yağlayıp balladınız...bu adam .....eşşeğe oy vermez ona mı kaldı oralar işine baksın
Batur 1 ay önce
Mustafa keskin baskanlığı süresince hep uyum ve saygı ile görevini ifa etmiştir.makam değil görev insanıdır.mukayese edilmeyecek bir kişidir.partili,partisiz herkesi kucaklayan bu kardeşimizi yeniden başkan görmek istiyoruz.hayırlısı olsun inşAllah.
Deniz DENİZ 1 ay önce
Kesinlikle Mustafa KESKİN ile devam edilmeli. Sakin ve mütevazi birisi ve adaletli bir şahsiyet. Tek derdi Akpartinin başarısı olan sayın İl başkanına Düzceli olarak tam destek veriyorum. Allah ondan razı olsun sayesinde tekrar Ak parti ailesine katıldım. Kucağında seçim öncesi bir enkaz bırakılan il başkanıdır. Kesinlikle 2. Dönem kendi kurduğu kadrolarla başarı sağlayacak tek isimdir.
2001 RUHU 1 ay önce
Tek çare Erkan Seçkin Hikmet Keskin,Güler hanım,Celal Kasapoğlu ,Faruk Özlü,Cengiz Tuncer Bu kadrolarda oluyorda Neden Düzcenin Öz evladı olan Düzce sevdalısı adam gibi adam Süleyman Soylu nun kardeşi olan Akpartiye aynı anda katılan Erkan Seçkine bu görev verilebilir verilmeli tavan taban birtek erkandamı konuşuluyor Chp mhp den 2 yıl önce gelenler koltuklarda oluyor da Erkan Seçkin İçin be altı vurmaya çalışan sizler diyorum dava sizin bu kafa yapınız dan eriyor Adam gibi adama ihtiyaç var.50 bin oy kaybı olmuş merkezde 100 bine çıkmasın akıllı siyaset yapılsın.İnatla olmaz
parçalı az bulutlu