banner851

banner955

‘MÜJDEYİ VERECEĞİM, AZ SABIR…’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin iktidarının 19. yılı vesilesiyle bir video mesaj yayınladı. Karadeniz'de bulunan doğal gazla ilgili konuşan Erdoğan, "Karadeniz'de doğalgazı çıkarmaya başladığımızda inşallah müjdeyi vereceğim ama biraz sabır." dedi.

Siyaset 03.11.2021, 18:40
5548
‘MÜJDEYİ VERECEĞİM, AZ SABIR…’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin iktidara gelişinin 19.yıl dönümünde Beştepe'de açıklamalarda bulundu. Erdoğan, burada 19 yıllık AK Parti iktidarında ülkeye kazandırdıkları projelerden bahsetti.

"BİRAZ SABIR"

Karadeniz'de bulunan doğal gazla ilgili açıklamalarda bulunan Erdoğan, "Doğal gazı çıkardığımız anda sadece devletin kasasına girmeyecek, aynı zamanda vatandaşımın da kasasına girecek. Enerji olayında Türkiye birçok sıkıntıyı aşmış vaziyette. Karadeniz'de doğalgazı çıkarmaya başladığımızda inşallah müjdeyi vereceğim ama biraz sabır." ifadelerini kullandı.

AA

banner844
Yorumlar (18)
Yorumcu 1 yıl önce
Bunu yemiyoruz artık.Demekki yapılan yüzde 48 kök zam yetmedi.yenisi yolda.Jer mujdenin arkasından doğalgaza zam yaptılar.Karadenizde yıllardır gaz var çıkartılıyor da ne oluyor
Cash81 1 yıl önce
Doğal gaza kesin zam geliyo
Emekli 1 yıl önce
Kesin zam diyecen ama dayanacak gücümüz kalmadı.
DÜZCELİ 1 yıl önce
müjde dedikten sonra doğalgaza 8 defa zam geldi
Halk 1 yıl önce
Yaw he he..Karnimiz tok senin vaadlerine..29 yildir 5 muteahhid ve kendi sulalen trilyonluk halkda aclik sinirinda Artik Sayende Gri listedeyiz.Yakinda 3 dunya ulkeleri arasinda olacaz.Gri listede olmak Turkiye gümledi demek..
Yazıklar olsun... 1 yıl önce
Sabreden neden hep biz halk oluyoruz? Siyasetçiler poli(çok)tika (yalan) kelimesinin Türkçe karşılığını çok iyi yapıyor. Ekonomi bitik. Kemeri sıkan hep biz, ama siyasetçiler maşAllah devletin malı deniz yemeyen ..... sözünü layıkiyle yerine getiriyor. Çıkar ilişkisi yoksa adım atmıyorlar.
1 yıl önce
Gram heyecanlanmadım
Samet 1 yıl önce
Beyin yok sende..Gozumde kor.Heyecanlanmaman normaldir..Kesin Chplilisindir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız