banner851

banner614

MUSTAFA KESKİN AKÇAKOCALIYMIŞ…

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Akçakoca’da yaşanan sel felaketinde yaptığı incelemeler sonrasında, sel felaketinden etkilenen annesinin doğup büyüdüğü Edilli Köyü’ne geldi. Burada Öncü Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın sorularını yanıtlayan Keskin, “Edilli köyündeki menfez köprüler ile ilgili sıkıntıyı Sayın Cumhurbaşkanımız’a aktaracağım” dedi.

banner846
Siyaset 04.07.2021, 18:26 05.07.2021, 16:32
3066
banner844

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin'in Düzce Kamuoyunda Çilimli ilçesinden olduğu biliniyordu. Ancak, Keskin’in Akçakoca ile bağlantılı olduğu ve ilçeye bağlı Edilli Köyünde akrabalarının olduğu ortaya çıktı.

Dün yaşanan sel felaketinin ardından AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ile birlikte Akçakoca’ya giden AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, sel felaketinin izlerinin silinmesi için yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Sel felaketinden etkilenen köylerde, selzede vatandaşlarla bir araya gelen Keskin, selin yol açtığı ekonomik kayıplar ile ilgili yaraların sarılacağını söyledi.

“Edilli Köyünde akrabalarımız var”

Keskin programının ardından, Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ile birlikte annesinin doğup büyüdüğü ata toprakları olan Edilli köyüne ziyaret gerçekleştirdi. Ziyareti sırasında Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın sorularını yanıtlayan Keskin, kendisinin de Akçakocalı olduğunu belirterek,  “Bu ev bizim, Apaydın’ların, yani akrabalarımızın evi. Şu ileride de dedemin kendi eliyle yapmış olduğu bir ev varmış. 8-10 sene önce çıkan yangında yanmış. Ben bugün burada annemin doğduğu köydeyim. Annem ilkokulu Edilli Köyünde okumuş. Sonradan da Çilimli’ye göç etmek zorunda kalmışlar. Burada da akrabalarımız var. Annemin amcaları, amca çocukları var. Edilli Köyü gerçekten çok güzel bir köy. İnşallah buraya hizmet edeceğiz, bu üzerinde yürüdüğümüz yolu yaptıracağız inşallah. İnşallah buralara hizmet etmek bize nasip olur” dedi.

Menfez Köprü problemini Cumhurbaşkanımız’a ileteceğim”

Ünsal’ın sel felaketine en çok menfez köprülerin yol açtığı yönünde vatandaşların şikayetleri olduğunu söylemesi üzerine Keskin, konuyu önümüzdeki günlerde yapılacak olan İl Başkanları Toplantısında bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ileteceğini kaydederek, “Buradaki menfezlerin ortasında direkler var, bu direklere su ile birlikte gelen ağaçlar ve pislikler takılıyor. Biz özellikle bu Edilli Köyündeki köprünün yapımı için programa aldırmıştık. Bu devam ediyor, inşallah bunu biz hızlandıracağız. Önümüzdeki günlerde İl Başkanları Toplantısına gideceğiz ve orada da bu konuyu Sayın Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a aktaracağız” açıklamalarında bulundu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (10)
YAVUZ0881 2 hafta önce
VALAHA BEN HABERİNİ ALDIM MENFEZ KÖPRÜSÜ İÇİN CIMHURBASKANI PLÂN BİLE YAPMIŞ KANAL EDILLI DİYE YEMEYİM KARDEŞİM
Ankaradaki Düzceli 3 hafta önce
Siz nasıl bir kifayetsizsiniz Allah aşkına. Köydeki menfez sorununu Cumhurbaşkanımıza aktaracakmış. Geç kalma da BM Genel Kurulu Gündemine taşısın Cumhurbaşkanmız. Yazıklar olsun size...
Sadullahın Hikmet 3 hafta önce
İl başkanlığında ve diğer sivil toplum kuruluşlarında odalarda Aklamışsan ne kadar adam var biliniyor oscarlık oyuncu mustafa imamoglu orhan yılmaz ı il yönetimine alan mustafa celal furuncuya petrolün inşaatını veripte feto tutuklusu hacı şakir inşaata verip Aç mı kalsınlar fetocular diyen orhanı yönetime alan mustafa seninde dosyan Reise gidecek hikmeti yediniz ya sende aynı olacaksın dört yüzlü proje adayı.
fatih 3 hafta önce
Cumhurbaşkanınan iletmeden on paralık işi yaptıramıyorsanız oturmayın o koltukta o zaman.
akçakocalı 3 hafta önce
gerçekten bir akçakocalı olarak gurur duyduk, öncü haberede bu önemli haberi yaptığı için ayrıca teşekkür ediyoruz
köylü 3 hafta önce
Menfezlerin durumunu cumhurbaşkanına iletecekmiş.!yapma sayın başkan komik olmayın.Ben cumhurbaşkanı olsam tekme tokat hepinizi döverim.Köyün inşaat ustasının bile halledebileceği işi siyaset olsun diye burda konuşmanın ve Cumhurbaşkanına iletmenin ne anlamı var.! Sadece komik oluyorsunuz.
Resul İnan 3 hafta önce
2021 yılının PULİTZER ödülüne layık bir habercilik, aydınlanmamı sağlayan inanılmaz bilgiler edindim, iyi ki varsın ÖNCÜ !
hakan 3 hafta önce
bir köprü yü çözemiyorsunuz da cumhurbaşkanına mı soruyorsunuz
vAllahi bravo
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın