banner851

banner614

NEDEN 4 KİŞİ?

Düzce’de telefonlar aranarak kimi belediye başkanı olarak görmek istersiniz şeklinde anket yapılıyor. Metin Kaşıkoğlu’nun da aralarında bulunduğu 4 kişinin isminin geçtiği anketin Ankara genel merkezi tarafından yapıldığı tahmin edilirken, Düzce’de birçok aday adayının bulunmasına karşın sadece 4 kişinin isminin sorulduğu meçhul anketin kimin yaptırdığı merak konusu…

banner619
Siyaset 02.10.2013, 20:48
202
NEDEN 4 KİŞİ?

Önümüzdeki yıl yapılacak olan yerel seçimler öncesi partilerin aday belirleme çalışmaları bariz şekilde hissedilmeye başladı. Yerel seçimler yaklaşırken anketlerle vatandaşın nabzını tutuluyor. Şimdi de telefonlardan yapılan aramalarda “Önümüzdeki yerel seçimlerde kimi belediye başkanı görmek istersiniz” sorusuna 4 isim için tercih isteniyor. “İsmail Bayram için 1, Mehmet Keleş için 2, Metin Kaşıkoğlu için 3, Selahattin Aydın için 4, diğer seçenekler için telefonun 5 tuşuna basabilirsiniz” deniliyor.

 

Ankara merkezli bir araştırma şirketi tarafından yapılan anketin, Ak Parti tarafından düzenlendiği görüşü ağırlık kazanıyor. Düzce’de 10’a yakın adayın bulunmasına karşın ankette sadece 4 aday sorulması dikkat çekiyor.

 

AK Partili aday adayları arasından kimi aday görmek istersiniz sorusunun yöneltildiği telefon anketinin kimin yaptırdığı merak ediliyor.

Haber; S. KAŞKIR

banner844
Yorumlar (0)