banner851

banner614

OKTAY’IN ACI GÜNÜ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı olarak görev yapan Fuat Oktay’ın annesi 85 yaşındaki Şaziye Oktay, İstanbul’daki evinde vefat etti

banner619
Siyaset 29.09.2018, 11:21
1457
OKTAY’IN ACI GÜNÜ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı olarak başarılı çalışmalara imza atan Fuat Oktay, Cuma namazı için Çekerek ilçesinde camiye gireceği sırada kötü haberi aldı. Oktay, 85 yaşındaki annesi Şaziye Oktay’ın vefat haberinin üzerine camı çıkışında toplanan kalabalıkla konuştu.

Oktay, annesinin vefatı nedeniyle programını iptal etmek zorunda olduğunu belirterek, "Sizinle hasbıhal etmek için gelmiştim. Önceden gelmek istedik. Programın yoğunluğundan dolayı biraz gecikmiştim, bugün de cenazemiz var. Dualarınızı bekliyoruz, anlayışınıza sığınarak bugünkü programı iptal etmek istiyorum. Sonrasında yine ziyaret borcumuz olsun" dedi.

Şaziye Oktay’ın cenazesinin,  öğle vakti Eyüp Sultan Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Eyüp Sultan Mezarlığı”na defnedileceği bildirildi. Biz de Öncü Medya Grubu olarak Fuat Oktay ve ailesine baş sağlığı diliyoruz.


Haber: M. AYDIN


 
Yorumlar (4)
Komiksiniz 3 yıl önce
Arkadaşlar kendisi Cumhurbaşkanı yardımcısı tabiki yayınlayacaklar
Onur Gürbüz 3 yıl önce
Değerli büyüğümüz Teyzemize allah rahmet eylesin Fuat abi allah sabır versin başınız sagolsun
KOLTUK DÜŞMANI 3 yıl önce
BU ADAMIN NASININ ÖLMESİ DÜZCEYİ NİYE İLGİLENDİRİYOR Kİ YEREL HABERMİDİR BU
Serdar gürler 3 yıl önce
İyide ne alaka allah rahmet eylesin hergün onlarca kişi vefat ediyor kimsenin haberi yok haber yapılmıyorda düzceyle alakası olmayan kişilerden bizene!