banner851

banner614

ÖZLÜ BAŞKANLARA KULAK VERECEK

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı 27 meslek odası başkanıyla 10 Aralık Cumartesi günü Başkanlar Kurulu Toplantısında buluşacak.

banner619
Siyaset 09.12.2016, 10:36 09.12.2016, 18:13
1029
ÖZLÜ BAŞKANLARA KULAK VERECEK

Düzce’nin her alandaki sorunlarına fırsat buldukça çözüm üretmeye çalışan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, bu kez esnaflara kulak verecek. 15 Ekimde Düzce’de düzenlenen sanayi şurasıyla sıkıntılarına çözüm arayışı içerisinde olan iş dünyasına umut olan Özlü, benzer bir uygulamayı bu defa esnaflara yönelik yapacak.

Düzce Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı 27 meslek odası başkanıyla bir araya gelecek olan Özlü, esnaf ve sanatkarların sorunlarını dinleyecek. Sorunların ve çözüm önerilerinin dile getirileceği toplantı 10 Aralık Cumartesi günü Turan Otel’desaat 14.30'da ‘Başkanlar Kurulu Toplantısı’ adıyla gerçekleşecek.

Toplantıda özellikle ekonomik anlamda zorlanan esnaf ve sanatkarların içinde bulundukları mali tablonun düzeltilmesi için neler yapılabileceğinin görüşülmesi bekleniyor.

Özlü’nün Başbakan Binali Yıldırım’ın dün açıkladığı ekonomi önlem paketinde yer alan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın işletmelere yönelik 3 yıl vadeli verilecek 50 bin liralık kredinin detaylarını başkanlarla paylaşacağı tahmin ediliyor.
 

banner844
Yorumlar (9)
akp li 5 yıl önce
Hayır mührü nü basıp yanına fındık kabuğu koyacam
aha 5 yıl önce
Düzce ilk defa düzce için çalışacak bir vekil çıkardı
wampir 5 yıl önce
Fındığı olanlarda vergi mükellefi olmalı, devlete vergi vermelidirler.
Erkan 5 yıl önce
Sayın bakan fındık para etmedikten sonra esnafa para akışı zayıf olacaktır.Fındık para ederse esnaf bayram eder
esnaf 5 yıl önce
sayın bakanım başkanlarla deyil düzcenin esnafını la buluş sor derdi nedir ne iister ne önerir belediyle sorunu varmı
Fawlty Towers 5 yıl önce
Yerli araba n'ooldu?
BAKKAL 5 yıl önce
Sayın bakanım FINDIK FINDIK Dedik artık yeter birazda bize kulak ver, yollar harabe, KELEŞİ GÖREVDEN AL. Gez mahalleleri , inan halk çok kırgın sizlere
Sıracı 5 yıl önce
Sıra fındıkçıya ne zaman geliyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın