banner851

banner614

PARTİ LİDERİ KARAMOLLAOĞLU YARIN AKÇAKOCA’DA

Saadet Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Gençlik Kampı etkinliğinin bu yıl da adresi Düzce'nin Akçakoca ilçesi oldu. Parti Lideri Temel Karamollaoğlu da yarın ilçeye bağlı Kalkın Köyü'ndeki bir tatil kampında düzenlenen "Gençlik Kampı"na katılarak gençlerin sorularını yanıtlayacak.

banner619
Siyaset 20.08.2021, 12:09 20.08.2021, 12:25
746
PARTİ LİDERİ KARAMOLLAOĞLU YARIN AKÇAKOCA’DA

İlçeye bağlı Kalkın Köyü'ndeki bir tatil kampında düzenlenen Saadet Partisi Gençlik Kampı’na ev sahipliği yapan Akçakoca, önemli isimleri ağırlıyor.

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Milletvekili Abdülkadir Karaduman, üç gün sürecek eğitim ve değerlendirme toplantısı için ilçeye geldi.

Türkiye’deki tüm Saadet Partisi gençlik kolları başkanlarının katıldığı toplantıya bugün (21 Ağustos Cumartesi günü) Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da katılım sağlayacak. Sabah saatlerinde Akçakoca’ya gelmesi beklenen Karamollaoğlu kampa katılıp gençlere hitap edecek.

Öte yandan Milletvekili Karaduman’ın Akçakoca ziyaretinde kendisine Saadet Partisi İlçe Başkanı Özkan Atıcı ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Akçakoca merkezde vatandaş ve esnaflarla kısa bir sohbet gerçekleştiren Saadetliler, kısa bir yorgunluk molasının ardından üç günlük toplantının yapılacağı Huzur Tatil Köyü Tesisleri’ne geçti.

Yorumlar (3)
Öner 1 ay önce
Hdp ile chp ile kol kola yuruyen ( YSP ) yeni soldan refah partisi yazık mahfettiniz refah yolun sermayesini
vatandaş 1 ay önce
özdüzceli şerefsizlik yapma sen ne ayaksın provaktörmüsün
özdüzceli 1 ay önce
PKK LI YOLDAŞLARINIDA ÇAĞIRSINLAR.