banner851

banner614

PARTİSİNİN SANDIK GÖREVLİLERİNİ TOPLAYACAK

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Düzce’ye geliyor. Erbakan, 15 Ocak Cumartesi günü 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek olan sandık başmüşahitleri toplantısına katılacak.

Siyaset 05.01.2022, 13:32
1440
PARTİSİNİN SANDIK GÖREVLİLERİNİ TOPLAYACAK

Türkiye Cumhuriyeti Eski Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Dr. Fatih Erbakan liderliğinde 2018 Kasım’ında kurulan Yeniden Refah Partisi,  3 yılı geride bıraktı.

Yeniden Refah seçimlere hazırlanıyor

Erken seçim isteyen partide ‘Yaşanabilir Türkiye’ ve ‘Yeniden Büyük Türkiye’ sloganlarıyla hazırlıklar başlarken sandık güvenliği konusu ise ön planda tutuluyor. Yeniden Refah Lideri Fatih Erbakan il il gezerek, partisi adına sandıklarda görevli olacak sandık başmüşahitleri toplantıları düzenliyor.

Erbakan, 15 Ocak’ta Düzce’de

Bu kapsamda Dr. Fatih Erbakan, 15 Ocak Cumartesi günü Düzce’ye geliyor. Erbakan, 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek olan sandık başmüşahitleri toplantısına katılacak.  Genel Merkez Seçim Kurulu’nun organize toplantıda sandık müşahitlerine eğitim verilecek. Kürsüye çıkacak olan Erbakan, ülke ve dünya gündemine dair bir de konuşma yapacak.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (0)
0
kapalı