banner851

banner614

RAKİBİNE BÜYÜK ÜSTÜNLÜK SAĞLADI…

Düzce'de uzun süredir beklenen ana muhalefet çizgisinden uzaklaşan CHP’nin silkelenip eski günlerine dönmesini sağlayacak yeni yönetim için sandık başına gidildi. Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde gerçekleşen olağanüstü il kongresi sonucunda kazanan Semih Cemşit oldu.

banner619
Siyaset 03.10.2021, 17:25 03.10.2021, 18:15
2694
RAKİBİNE BÜYÜK ÜSTÜNLÜK SAĞLADI…

CHP’nin Düzce’deki yeni il başkanı belli oldu. CHP Düzce Olağanüstü İl Başkanlığı Kongresi dün saat 12:00’da Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde başladı.

Her ikisi de partiyi tekrar eski günlerine taşıma hedefiyle yola çıkan Semih Cemşit ile Saim Aksöz’ün aday olduğu kongreye, partililer ve delegelerin yanı sıra bazı CHP’li vekiller ve il başkanları da katılım sağladı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan kongrede delegeler sandık başına gitti. Saat 17:00’da son bulan oy verme işlemi sonucunda CHP Düzce İl Başkanlığı koltuğuna delegelerden 116 oy alarak Semih Cemşit oturmaya hak kazandı. Rakibi Saim Aksöz ise, 55 oy alabildi.

Düzce'de birlik ve beraberliği sağlamayı hedefleyen yeni yönetim, CHP dayanışmasını her yönüyle göstermeyi amaçlıyor.  

Bilindiği gibi CHP eski İl Başkanı Haluk Kadri Demir’in, yaşanan istifalar nedeniyle görevden düşmesinin ardından, genel merkez tarafından, Düzce Belediye Meclis Üyesi Basri Karslıoğlu, il başkanlığı görevine atanmıştı. Yapılan kongre ile partiye yeni bir soluk getirilmesi sağlandı.

banner844
Yorumlar (9)
BEN BOZKURT 2 hafta önce
ÜLKÜCÜ YALAN SÖYLEMEZ.SEMİH DÜZGÜNDÜR VATANINA VE DİNİ İNACLARINA BAĞLIDIR.NOKTA..DÜZCE DÜZGÜN BİR MUHALEFET GÖRECEKTİR.HASMIN BİLE KAİITE OLACAK ARKADAŞ
ÜLKÜCÜ..SAĞLIKCI 2 hafta önce
BİR ÜLKÜCÜ OLARAK SEMİH KARDEŞİMİN EFENDİLİĞNE VATAN SEVGİSİNE İKİ CİHANDA ŞAHİTİM..MÜSLÜMANLIK SİYSİ ÜSTÜDÜR.BEN DOĞRU SÖYLERİM.ALLAHTAN KORKARIM.DÜZCE KAZANDI
Sadettin Saran 2 hafta önce
Oooooo kumarbaz abim de orada. Ah CHP vah CHP
oflu özkan 2 hafta önce
toplam delege sayısı 155 oy kullanmayan 40 kişi kadar var alınan oy sayıları cemşit 60 aksöz 55 arada çok fark yok yanlış haber yapmayın
Cengiz Kaya 2 hafta önce
Düzcenin sorunlarını dile getiren bunların takibini yapan düzcenin gelişip büyümesine katkı veren bir muhalefet anlayışı yapabilirse chp düzcede kazanır yoksa şansı yok
Bu sonuçlar İyi Partiye h 2 hafta önce
Bu sonuçlar Düzcede İyi partiye bayram yaptırır. Düzcede şu anda 4.parti olan CHPnin bu başkan ve kadrosuyla önümüzdeki dönemde 5 veya 6.olmasına kimse şaşırmasın.
Yeni dönemde CHP delegeleri tarafından İyi Partiye verilen Düzcenin Ana Muhalefet partisi olma görevi herkese hayırlı uğurlu olsun.
NE ÜSTÜNLÜĞÜ? 2 hafta önce
MERKEZ İLÇE KONGRESİNDEN BERİ 2 SEÇİMDİR PARTİ İÇİNDEN YANLIŞ ALGI YAPILIYOR.
ORTADA KİMSENİN EZİCİ ÜSTÜNLÜK SAĞLADIĞI YOK
SEMİH CEMŞİT 116 OY ALMADI
DOĞRU SONUÇLAR
TOPLAM KULANILAN OY 116
SEMİH CEMŞİT 60 OY
SAİM AKSÖZ 55 OY
GEÇERSİZ OY 1 OY
YANİ KISACASI ARADAKİ FARK SADECE 5 OY. VEKİMSENİN KİMSEYE FARK ATTIĞI YOK.
DOĞRU SONUCUN KAMUOYUNA ULAŞMASI İÇİN LÜTFEN HABERİN İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİRİN.
vedat sunman 2 hafta önce
tebrik ederim basarilar dilerim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın