banner851

banner614

RESMİ BAŞVURUSUNU YAPTI

banner619

7 Haziran’da CHP’den Düzce 1. Sıra Milletvekili adayı olan Zafer Teber, 1 Kasım’da yapılacak genel seçimler için resmi başvurusunu yaptı. Teber Düzce’nin iyi yönetilmediğini savunarak tekrar aday olduğunu açıkladı.

banner846
Siyaset 04.09.2015, 14:53
1798
RESMİ BAŞVURUSUNU YAPTI
banner844
Cumhuriyet Halk Partisi'nde 26. Dönem Milletvekilliği aday adaylık başvuruları devam ediyor. 7 Eylül Pazartesi günü saat 17:00'de sona erecek olan başvurulara bu günde 7 Haziran seçimlerinde partiye büyük ivme kazandıran Zafer Teber'de eklendi. Bugün Ankara Genel Merkeze başvurusunu yapan Teber, ‘Daha önce aday olma sebebim Düzce iyi yönetilemiyordu koşullar artık daha da ağırlaşmış durumda. Bu yüzden yeniden adayım’ ‘dedi.
Cumhuriyet Halk Partisinde bugün itibarı ile resmi başvuru sayısı 2 oldu. Zekeriya Yanmaz'ın ardından Zafer Teber'de bu yarışta “bende varım” dedi. Yapılan başvuruların Zekeriya Tozan ve Ömer Taşlı ile devam edeceği düşünülüyor.
Yorumlar (6)
ilker özkan 6 yıl önce
Duzce uzun yillar sonra adam gibi bir mv sahip olacak
MOTORCU 6 yıl önce
BU ADAM NE İÇTİYSE BANA DA AYNISINDAN GETİRİN
26 es es 6 yıl önce
Ömer TAŞLI aday seçilirse kesin kazanır cünkü nasıl hizmet edileceğini iyi bilen bir idareci
Melih 6 yıl önce
Düzce''ye yakışır mv adayı,yalnız sıra iki veüç de kaliteli Olmalı bukez kesin olacak çünkü Düzceli artık adam gibi vekiller istiyor.
Ömer TAŞLI 6 yıl önce
Hayırlı olsun. Bu kez başaracağız inşallah.
canan Alp 6 yıl önce
kesnlikle tek adayımsınız Hayırlı olsun
17°
az bulutlu