banner851

banner614

ROZETLERİ KORAY AYDIN TAKTI

Daha önce Düzce’nin çeşitli köy ve mahallerinde görev yapan 7 muhtar İYİ Parti’ye üye olmuş ve rozetlerini İYİ Parti Lideri Meral Akşener takmıştı. Çilimli’ye bağlı Pırpır Köyü Muhtarı Aziz Cebeci ve 1. Azası Cengiz Gün de İYİ Parti’yi tercih ederken rozetlerini Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın taktı. İl Başkanı Er, “Vatandaşlarımızın partimizi tercih etmesi bizleri gururlandırıyor” dedi.

Siyaset 13.01.2022, 10:57
2574
ROZETLERİ KORAY AYDIN TAKTI

Her geçen gün üye sayısını artıran ve 2021 yılında üye sayısı en çok artan siyasi parti olan İYİ Parti, Düzce’de de ilgi görmeye devam ediyor. Düzce’de bazı muhtarlar da partiye üye oluyor.

Rozetleri Koray Aydın taktı

Daha önce İYİ Parti’ye katılan 7 muhtarın rozetlerini İYİ Parti Lideri Meral Akşener takmıştı. İYİ Parti’ye bu kez Düzce’nin en büyük köylerinden biri olan Çilimli’ye bağlı Pırpır Köyü Muhtarı Aziz Cebeci katıldı. Yine köyün 1. Azası Cengiz Gün de İYİ Parti’yi tercih etti.

Ankara’ya İYİ Parti Genel Merkezi’ne giden muhtar ve azasına rozetlerini Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın taktı.

Er: Vatandaşlarımızın partimizi tercih etmesi bizleri gururlandırıyor

Düzce’nin en hızlı büyüyen teşkilat olan İYİ Parti Düzce teşkilatının gücüne güç katmaya devam ettiğini belirten İl Başkanı Er, “Muhtarlarımız başta olmak üzere, birçok vatandaşımız partimizi tercih ederek bizleri gururlandırıyor. Azimli ve kararlı çalışmalarımızın karşılığını görmüş olmak bizi şehrimize hizmet adına daha çok motive ediyor. Teveccühlerinden ötürü bizleri tercih eden tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Muhtarlarımızın partimize katılımlarının da tüm hızı ile devam edeceğini ve bu katılımların partimize duyulan güveni görme açısından bizler adına büyük bir onur olduğunu söylemek isterim.” dedi.

Yorumlar (10)
vatandaş 1 hafta önce
dikkat edin her devrin kişileri üye oluyor genelde. Fark yaratacak bir şeyler yapılmıyor. ikinci ak parti geliyor.
Ee 2 hafta önce
Madem bu kadar parti heveslisiydi vekil oldalardi muhtarlıktan acilen istifa etsinler
Sadettin Saran 2 hafta önce
Daha çok gelecek var ama siz varsınız diye gelmiyorlar. Bi gitsen bak neler olacak.
Kaç para verdiniz 2 hafta önce
...
Hikmet gümüş 2 hafta önce
Sayın muhtar size ne vaad edildiki orayı gittiniz?Bilmiyormusunuz ki,o partinin lideri 15 temmuz başbakanı sana ve ülkeye ne verebilir...
Cihan 2 hafta önce
Eeee Öncü haber!!! Pırpır muhtarı İpli olunca haber değeri mi oluyormuş? İp yandaşı olduğunuzu hiç anlamıyoruz. Her geçen gün üye sayısı artıyormuş filan. Algı yaptığınızı da hiç anlamadık haa!! He bir de azası vardı dimi!! Bak onu unuttuk. Aza olunca haber değeri olur ama. Yaa komik olmayın. İP= Fetö
Ahmet hakan 2 hafta önce
Tabi akp de yer yok bide iyi partiye gecelim muhtarsınız siz ya vekilin ne yaptıda sen ne yapıcan takılın beyler kafanıza göre seneyede başka partiye gecersiniz
tek başına iktidar 2 hafta önce
hah.şimdi tek başına iktidar olurlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-1
hafif kar yağışlı