banner851

banner955

SANAYİDE SORUNLARI DİNLEDİ

CHP İl Başkanı Semih Cemşit, beraberindeki heyet ile Eski Sanayi esnafının sorunlarını dinlemek için sahaya indi. Esnafın dertlerini paylaştığı, CHP’nin çözüm önerilerini ilettiği esnaf gezisi ardından Cemşit, ‘’ Esnafımızın geçim sıkıntısı ve hayat pahalılığı ile ilgili çok sıkıntısı var. Çözüm mercii sürekli sabredin, Eylül’ü bekleyin, yazı bekleyin, kışı bekleyin diyerek vatandaşlarımızı oyalıyor. Esnafta dayanacak güç kalmadı.’’ dedi.

Siyaset 28.09.2022, 14:13 28.09.2022, 17:04
1134

Düzce’nin her bölgesinde sahadayız

Göreve geldiğimiz günden beri milletin sıkıntılarını en çok dinleyen ve çözüm önerileri aktaran partinin Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu söyleyen Cemşit, ‘’Vatandaşımız, iktidar yetkililerinden o kadar çok muhatap bulamamış ki iktidara olan eleştirilerini de bizlere iletiyorlar. Her kesimden vatandaşımızla ülkenin sorunlarını tartışıyoruz ve gerçekten çok verimli oluyor.’’ dedi.

Eski Sanayi esnafı üvey evlat mı?

 Belediyenin Eski Sanayi’yi taşıma konusunda yaptıkları projeleri takip ettiklerini ileten Cemşit, ’önümüzde, yıllardır konuşulan bir proje var. Sanayi esnafına geçen sene taşınacaksınız denmiş. Varsayılan tarihler, proje detayları sürekli değişmekte. Sanayi esnafı o kadar yalnız bırakılmış ki, seçim zamanı söz verilen çöp konteynırlarını dahi getirmemişler. Ekonomik kriz ile mücadele eden esnaf bir de bu belirsiz ortam ile karşı karşıya. E-5 yol çalışmasında gördüğümüz plansızlık ve iş bilmezlik, burada sanayide de önümüze çıkıyor maalesef.’’ dedi.

20 yıllık iktidar çözüm üretmeyi bıraktı, milletimize şükretmeyi telkin ediyor

 ‘’Yetkililer, beraber kazandık beraber sabredeceğiz diyorlar, sonra milyonluk vurgunlar ortalığa dökülüyor, yandaşlar deveyi hamuduyla götürmüşler, vatandaşımız da sabredecekmiş. Bu insanlar artık neye sabredecekler? Milletin parası ile zevk içinde yaşayanlar bize şükür dersi verecekler, benim bin bir yoklukla dükkân açan sanayi esnafım şükredecek, oturacak öyle mi? Bu milletimize reva görülemez.’’ şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (3)
vatadaş 2 ay önce
CHP son zamanlarda iyi siyaset yapıyor. Milletimize güven veriyor. Atatürk'ün partisi oldu. Önce İç bütünlüğü sağlayarak başarılı olunabilir. Chp bunu yapıyor
Sabri Yörük 2 ay önce
Yüze 6 ile güle güle.... Bak başkan adayınız bile kaçtı. Oda biliyor partinin bittiğini.
Şemsi aydın 2 ay önce
Şehir merkezinde rezillik Düzce’nin en güzel yeri hani kanayan yara sonunda çözüldüydü biz bu hikayeyi çok dinledik orası kalkmaz kimse kaldıramaz