banner614

SEÇİM STARTINI DÜZCE'DE VERDİ

banner619

Seçim startı veren Saadet Partisi Genel Başkan Mustafa Kamalak teşkilatlara düzenledikleri ziyaretler kapsamında Düzce’ye geldi. Kamalak kendisinin cemaate yakınlığıyla bilinen kanalda programa katılması sonrası yürütülen kampanyayı değerlendirdi. Genel Başkanının konuya yorumu diğer TV kanallarına ‘Çağırdılar da çıkmadık mı? Ben bir hukukçuyum paralelle filan işim yok benim.’ dedi. Kamalak ayrıca Ak Parti’yle 1 Kasım’da kamuoyunda ittifakın konuşulması hakkında Ak Parti’den teklif geldiğini söyledi.

banner846
Siyaset 12.09.2015, 16:15
3901
SEÇİM STARTINI DÜZCE'DE VERDİ
banner844
Saadet Partisi Genel Başkan Mustafa Kamalak, Düzce’ye gelerek teşkilatları ziyaret etti. Dün partisinin Akçakoca'da bir otelde düzenlenen İlçe Teşkilatı Divanı'na katılan Kamalak bu sabah basın toplantısı yaptı. Kamalak iç ve dış politikadaki mevcut durumlar için değerlendirme yaptı.

YALNIZCA SAADET’LE DÜZELİR!
Geçmişle günümüzü kıyaslayan Kamalak dış politikada bir şeylerin ters gittiğini dile getirirken Türkiye’nin iç ve dış politikasının yalnızca Saadet Partisi’yle düzeleceğini söyledi.

BAŞ SORUMLUSU İKTİDAR
Kamalak, işçiler hakkında bilgilerinin olmadığını rehin işçilerin kurtarılması gerektiğini paylaşırken yanlışların baş sorumlu olarak iktidarı gördü.

TERÖR OLAYLARI; BİRİKİMİN PATLAMASIDIR
Kamalak iç politikada yaşanan terör olaylarına seçimden sonra yaşanan patlama yorumunda bulundu.

DEVLETİN RUHU ÇEKİLDİ
İktidarın yaptıkları ve yapamadıklarıyla devletin doğudaki ruhunun çekildiğini savunan Kamalak tüm bunların sonucunda çözüm sürecinin Türkiye’ye zarar verdiğini belirtti.

ZİHNİYET DEĞİŞİKLİĞİ GEREKİYOR
Ekonomi, eğitim, milli güvenlik gibi alanlarda yaşanan olumsuzluklarla toplumsal dengenin bozulduğunu kaydeden Kamalak, hükümet değişikliğinin tek başına yeterli olmayacağını bunun yanı sıra zihniyet değişikliği gerektiğini aktardı.

‘ÇAĞIRDILAR DA ÇIKMADIK MI?’
Kamalak kendisinin paralel yapı olarak ifade edilen cemaate yakınlığıyla bilinen kanalda programa katılması sonrası yürütülen kampanyayı değerlendirdi. Genel Başkanının konuya yorumu diğer TV kanallarına ‘Çağırdılar da çıkmadık mı? Ben bir hukukçuyum paralelle filan işim yok benim.’ dedi.

AK PARTİ’EN ÖYLE BİR TEKLİF GELDİ

Ak Parti’yle 1 Kasım’da kamuoyunda ittifakın konuşulması hakkında görüşlerini dile getiren Kamalak, Ak Parti’den teklif geldiğini, görüşmelerin yapıldığını söyledi. Kamalak, Ak Parti’yle görüşmelerde kesin bir sonucun olmadığını BBP’yle 7 Haziranda olduğu gibi yeni seçimlerde bir mutabakatın olmadığını vurguladı.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (19)
ANLAMAMIŞIZ 6 yıl önce
YILLARDIR SAADETİ ANLAMAMIŞIZ AMA BU DEFA EVET DİYECEĞİM
muhtar 6 yıl önce
BEN DEMİŞTİM..... VE HALA DİYORUM.... BU PARTİ HER SEÇİMDE A.K.P. SİNİNİ STEPNESİ OLMUŞTUR. ŞİMDİ TAM ZAMANI HADİ FIRSATI DEĞERLENDİRİN BİR İKİ VEKİLDE SİZ KAPIN...... YAZIK SİZE VERİLEN OYA
İTTİFAK ŞART 6 yıl önce
YAPILACAK İTTİFAK HEM MİLLİ GÖRÜŞÜ MECLİSE TAŞIR HEMDE AK PARTİYE EN AZ 30 VEKİL DAHA KAZANDIRIR ARTIK İNADINIZI KIRIN
Çağırdılar da çıkmadık mı 6 yıl önce
kimi kardeşlerimizin sürekli eleştirdiği konuya güzel cevap olmuş. siz çağırında görelim
sor bakalım 6 yıl önce
niye paralel kanala çıkıyor diyenler sor bakalım neden çok izlediğiniz muhafazakar kanallar demirtaşa ayırdığı zaman kadar saadete zaman ayırmaz
ADAYLARIMI? 6 yıl önce
Bence direk kendisi istifa etmeli ve partinin başına gerçekten yönetici olabilecek birileri getirilmeli. Bu partiyi bitiren Recai Kutan ve Kamalak olmuştur.
yığılca 6 yıl önce
traşşş yapma
neden olmasın 6 yıl önce
Ak saadet hükümeti ne güzel olurdu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
parçalı az bulutlu