banner614

SEÇİMİ TEK KİŞİ İSTEDİ

banner619

CHP Düzce Milletvekili Adayı Zafer Teber, 2015'i ekonomik olarak kaybettiklerini belirterek "şu anda yüzde 40 cıvarında develüasyon var" derken ülkenin ekonomik gidişatının hiçte iyi gitmediğini vurguladı..Teber'in tartışma yaratacak seçim değerlendirmesi de ilginç :"Seçimi bir tek kişi istediği için seçime gidiyoruz"

banner846
Siyaset 24.09.2015, 19:27
1870
SEÇİMİ TEK KİŞİ İSTEDİ
banner844

CHP Düzce Milletvekili Adayı Zafer Teber, seçim çalışmalarına başladıklarını belirterek, 2015'i ekonomik olarak kaybettiklerini sırada 2016'nın olduğunu hatırlatarak gidişatın hiç te iyiye gitmediğini söyledi.

            DEVELÜASYON % 40

"Şu anda yüzde 40 dolayında develüasyon olmuş durumda..İhracatında yüzde 9 geriye gitmiş vaziyette..Bu ülke ekoonmisinin iyi durumda olmadığının bir göstergesidir." diyen CHP Düzce Milletvekili Adayı Teber :"Böyle bir ekoonmik yapıda seçime gitmek ciddi bir savurganlıktır" dedi

            BİR TEK KİŞİ İSTEDİ

Ülkenin böyle zor bir ekonomik şartlarda seçime gitmesinin savurganlık olduğunu hatırlatarak konuşmasına devam eden CHP Milletvekili Adayı Zafer Teber, bu şartlarda ülkeyi seçime zorlayan kişinin isim vermeden Erdoğan olduğunu vurguladı. Teber:" Bir tek kişi istediğı için seçime gidiyoruz" diyerek yeni bir tartışma başlattı.

Haber,e.tayhan

Yorumlar (7)
yığılca 6 yıl önce
hade be ordan sende boş boş konuşma seçimden seçime meydanlara çıkıpta innsanları kandırma.
işte akpnin ekonomi muci 6 yıl önce
AKP iktidara geldiğinden bu güne toplam iç ve dış borç 20 kat arttı ve tarihsel rekora çıktı şu an net 394 milyar dolar.Siz o ımf ye borcu ödedik masalını gidip çoluk çocuğa anlatın.Bu gün tüm ülkedeki hanelerin %65i borçlu durumdadır.
Aa ya 6 yıl önce
Peki akpnin hiç bir şey yapmadan dünyadaki bol likititeden faydalanıp ta iş yapmış edasında trip atmasını nereye koycaz?uyguladıkları program 2006ya kadar o küfrettiğiniz dervişin programıydı sonrasında da bol bol dolar dünyaya dağıldı iştebudur olay
Aa 6 yıl önce
Peki dolar sadece bizde mi böyle yükseldi yoksa global bşr sorun mu? Satın Teber; küresel sıkıntının ardına saklanacağınıza neden Atatürk''ten beri düşüştesiniz onu araştırın.
Çok doğru 6 yıl önce
Fiyatlar sürekli artıyor, alım gücü düşüyor aksine..
gördünmü şimdi ekonomi mu 6 yıl önce
%40 devalüasyon demek hepimizin %40 fakirleşmesi demek.Tabi bunun acısı yavaş yavaş çıkacak fiyatlama gücü olan tüm üretici bunu yavaş yavaş fiyatlara yansıtacak.O geçinemiyoruz diyen büyük çoğunluğu çok daha zor günler bekliyor.
herrdaim 6 yıl önce
sayın milletvekili zafer bey doğru söyledi seciimi bir kişi istedi ama üç ta ne partinin düşüncesizliği kafasızlığı yüzünden istendi hayrlısı olsun hepimiz için
15°
az bulutlu