banner851

banner955

SEMİH CEMŞİT’’SİYASİ FARKLILIKLAR ZENGİNLİKTİR’’

İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı, CHP Düzce örgütüne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gerçekleşen olağanüstü Kongrelerin ardından, çalışmalarına Kuyumcuzade Bulvarındaki 3 katlı yeni il binasında devam eden Cumhuriyet Halk Partisi, İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ve heyetini ağırladı.

Siyaset 23.12.2021, 18:44 23.12.2021, 18:55
1109
SEMİH CEMŞİT’’SİYASİ FARKLILIKLAR ZENGİNLİKTİR’’

Yeni parti binası için hayırlı olsun dileklerini ileten İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, hafta sonu Düzce Barosu Hizmet Binasında İyi Parti olarak düzenleyecekleri ‘’İyileştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem Konferans’’ına CHP’lileri davet etti.

Her iki partinin, üyelerinin tanışma fırsatı bulduğu buluşmada, kentin yerel sorunlarına getirilebilecek çözümler masaya yatırıldı.

CHP İl Başkanı Semih Cemşit sohbet havasında geçen buluşmada, siyasi farklılıkları, zenginlik olarak nitelendirirken ’Düzce için doğru ve güzel olan ne varsa, biz oradayız. Aynı sevdanın aynı kaygının insanlarıyız ve hepimiz bu şehri düşünüyoruz’’cümlelerini kullanırken,ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

banner844
Yorumlar (6)
Tatar ramazan 12 ay önce
Bahadır Erdem. Fetöye ve Leyla zanaya övgüler dizen amca.
LGBT hak savunucusu. İyi Parti sıkı tutun
Feride Kulaksiz 12 ay önce
IP bu kadrolarla değil iktidar olmak, il de bile biryere varamaz.
Tepeden tırnağa değişim şart. Yoksa oy moy yok.
merak ettim 12 ay önce
Sözde milliyetçi İYİ parti sakın dolar bozdurmayın şimdi alım fırsatı der, CHP tezkereye hayır oyu verir. Siz hangi ülkenin partisisiniz acaba?
HDP yok mu? 12 ay önce
HDP yi çağırmayı unutmuşlar. Ayıp oluyor ama müttefikinize karşı.
yazık 12 ay önce
BAŞARAMAYACAKSINIZ TOPUNUZ GELİN 2023 DE SANDIĞA GÖMÜLECEKSİNİZ
. 12 ay önce
Dolarlar eruolar bittimi havaniz sondumu ziyareti
Yeni Sayımız