banner851

banner614

SİYASETTE YENİ DÖNEMİN AYAK SESLERİ

Partiler arası ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri devam ediyor. Bu kez MHP yönetimi, 31 Aralık’taki kongrede güven tazeleyen AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’i tebrik etti. MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, hem ‘Hayırlı olsun’ demek hem de liderleri Devlet Bahçeli'nin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday göstermeyip Erdoğan'ı destekleyeceklerini açıklamasının ardından yapacakları ittifak dolayısıyla AK Parti’yi ziyaret etmek istediklerini söyledi.

banner619
Siyaset 17.01.2018, 14:14 18.01.2018, 09:20
1453

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı Ümit Yılmaz ve beraberindeki heyet, il kongresini yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetimi kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Keskin: Yeni bir sürece girdik
MHP Düzce il yönetimini makamında ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi. İl Başkanı Keskin, “İl kongremizi yaptıktan sonra yeni bir sürece girdik. Ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Tebrikleri kabul ediyoruz. Daha sonra ilçelerimize ve teşkilat üyelerimize teşekkür ziyaretleri yapacağız. Nazik ziyaretinizden dolayı da sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.“İttifak yapacağımız partileri ziyaret etmek istedik”
MHP Düzce İl Başkanı Ümit Yılmaz da yeni kongresini yapan Keskin’i tebrik ederek, “Cumhurbaşkanımızın gelmesiyle kongrenizi yaptınız. Yeni döneminizde size başarılar diliyoruz. MHP Başkanımız Devlet Bahçeli’nin 2019’da AK Parti’ye destek vereceğimizi açıklamasından sonra ittifak yapacağımız partileri de ziyaret etmek istedik.” şeklinde konuştu.AK Parti ve MHP heyeti daha sonra ülke ve Düzce gündemi hakkında görüş alışverişinde bulundu.


MHP, CHP’nin de kapısını çaldı
MHP heyeti, AK Parti ziyaretinin ardından CHP’nin kapısını çaldı. MHP Düzce İl Başkanı Ümit Yılmaz ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini, İl Başkanı Zekeriya Tozan ve CHP Merkez İlçe Başkanı Alaeddin Duran karşıladı.MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, 30 Aralık’ta yapılan kongre ile CHP Düzce il başkanlığına tekrar seçilen  Zekeriya Tozan'ı tebrik ederek, başarı dileklerini iletti.MHP heyeti ile gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Tozan ve yönetimi ayrıca Düzce'nin genel durumu hakkında da fikir alışverişi yaptı.

Görüşme sonunda, CHP Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MHP heyetine teşekkür etti.

Haber: C.ÜSTÜNER
Yorumlar (23)
Siyasetçiler 4 yıl önce
Bırakın ziyaret ayaklarını zaman harcamayın birlik olun vatandaş ağlıyor duyun sesini... Hizmet için çalışın düzceden osbye giden karadeniz mahallesi ağlıyor gelin görünn havaya mı bakıp geçiyorsunuz
MUHALEFET 4 yıl önce
Sayın Bahçeliyi kutluyorum Türk siyasetine kazandırmış olduğu yeni söylemden dolayı "MUHALEFETE MUHALEFET YAPAN MUHALEFET PARTİSİ VE başkanı"
Çilimli li 4 yıl önce
MHP yi bu konuda gerçekten çok takdir ettim. Tüm dış güçlerin ve fetöcülerin Türkiye yi bölmeye ve yıkmaya çalıştığı şu zamanda birlik beraberlik göstermesi takdire şayan bir hareket. Bir MHP li olarak Sn. Bahçeli ile gurur duyuyorum. Türk'ün Türk den başka dostu yoktur. İndi cenk zamanı. Vatanına sahip çık. Uyuma ey Türk halkı. Bizim bizden başka sığınacak yerimiz yok.
ÇİLİMLİ Lİ 4 yıl önce
Bu zamana kadar MHP ye oy veren biri olarak sizi ilk milletvekilli seçiminde MHP ye oy vermeye çağırıyorum. Sizi gidi AK çılar sizi.
İsmail 4 yıl önce
CHP Dubai gümrüğü gibi her tür mal var: PKK var Fetö var Ateist var DHKP-C var içlerinde az da olsa CHP' li de var
Dik dur 4 yıl önce
Düzcemize Kendine güvenen omurgalı siyasetçi lazım..hangi partiden olduğu önemli değil.2019 dan itibaren parlamentoda m.v parti önemi kalmıyor.ak parti hariç herhangi biri olabilir.
realist 4 yıl önce
Bundan sonra mhp nin yapacağı herşey İYİ partiyi yükseltecektir.
ottoman 4 yıl önce
biz artık oy kullanmıyoruz siz ne yaparsanız yapın kimin umurunda
düzce 81 4 yıl önce
bu karede görünenler geleceğin sınava girmeden devlet memuru TABİ ÖNCELİK AK PARTİLİLERİN sınavsız memur atamalarına çoktan başlandı yakında resmi gazete de çıkar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın