banner851

banner955

“SORUNLARI DİNLEYİP ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ”

Düzce'nin Gölyaka ilçesinde çeşitli temaslarda bulunan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Keşir, "Köy gezilerimiz kapsamında sorunları dinleyip yerinde çözüm üretmeye çalışıyoruz.” dedi.

Siyaset 06.08.2022, 11:41 06.08.2022, 13:34
762
banner986

Yoğun programına rağmen meclisin tatile girmesi ile birlikte soluğu sık sık memleketinde alan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, partisinin seçim çalışmalarına destek veriyor. Bu kapsamda Milletvekili Keşir, Düzce'de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Keşir, partisinin Düzce Kadın Kolları üyeleriyle Gölyaka ilçesine bağlı Yunusefendi Köyü’ne gitti.

Köyün farklı mahallelerindeki cemevlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Keşir, muharrem ayını tebrik etti.

Keşir, Düzce'nin Gölyaka ilçesinde 12 köye ziyaret programı hazırladıklarını söyledi.

Köy ziyaretlerinde vatandaşlarla sohbet ettiklerini belirten Keşir, "Köy gezilerimiz kapsamında sorunları dinleyip yerinde çözüm üretmeye çalışıyoruz. Muharrem ayındayız. Bu bölgede bulunan Bektaşi, Alevi vatandaşlarımız için de önemli günler. Onların yas ve oruç günleri. Şu an Gölyaka ilçesi Yunusefendi Köyü’nde onların cemevlerini, dedeleri ve aileleri ziyaret ederek, yaslarını, acılarını paylaşmaya çalıştık, muharrem aylarını tebrik etmek istedik." diye konuştu. (AA/Öncü Haber)

Yorumlar (5)
Şampiyon 4 gün önce
Yolcudur Abbas bağlasan durmaz… Güle güle güle güle…
aydın 5 gün önce
Ayşe hanıma işi düşüp problemi çözülmeyen tek bir vatandaş yok...Diğerlerine ulaşamassınız bile.Yerli dediğimiz vekiller ortada yoklar.Hastahanede yer bulamayanlar ankara yer bulan bir vekil.Bu arada ak partili fln değilim.
HAMİDİYELİ 5 gün önce
son 20 yıldır alım gücü hersene düştü, siz çok kötü giden ekonomi,eğitim ve adaletin olmadığı bir düzenemi oy istiyorsunuz
cash81 5 gün önce
yeter milletin kanını emdiniz düşün yakamızdan
Gölyakalı 5 gün önce
Ayşe hanım insanların tenceresi boş buna varmı çözümünüz insanlar çarşı pazara gidemiyor yüzler asık gülmeyi unuttuk sağolun insanlar mutsuz huzursuz birisi birisine yan baksa hemen birbirlerine giriyorlar yani insanlar okonomisi bozuk olduğu için gergin bunlara çözüm bulun Ayşe hanm
25
açık