banner851

banner614

“SÖYLEDİKLERİNİN HEPSİ SAFSATA”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bir süredir yayınladığı videolarla bakan ve siyasetçileri hedef alan firari suç örgütü lideri Sedat Peker'in yabancı istihbarat örgütleri tarafından kullanıldığını belirtti. Özlü, asıl hedefin bahsi geçen isimler değil AK Parti ve Türkiye olduğunu kaydetti.

banner619
Siyaset 24.05.2021, 09:57 24.05.2021, 11:09
1902

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bir süredir ülke gündemini meşgul eden firari suç örgütü yöneticisi Sedat Peker'in iddialarını ‘safsata’ olarak nitelendirerek değerlendirmelerde bulundu.

Peker'in yabancı istihbarat örgütleri tarafından kullanıldığını ifade eden Özlü; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı görevini yürüttüğü dönemde aynı bakanlar kurulunda görev yaptığı Süleyman Soylu ve dönemin başbakanı Binali Yıldırıma destek mesajı verdi.

ÖZLÜ: SAFSATALARA ŞAHİT OLUYORUZ

Asıl hedefin şahıslar değil AK Parti ve Türkiye olduğunun altını çözen Başkan Özlü, "Bir süredir yabancı istihbarat örgütleri tarafından kullanılan bir suç örgütü liderinin safsatalarına şahit oluyoruz. Bilinmelidir ki; hedef ne Sn. Süleyman Soylu ne de Sn. Binali Yıldırım'dır. Hedef AK Partidir. AK Partiyi yıpratmaktır." ifadelerini kullandı.

“BU KOMPLODAKİ HEDEF TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ KESMEK”

"Hedef bölgesel güç Türkiye’dir." ifadelerini kaydeden Özlü, "Hedef; Türkiye'nin küresel oyuncu olmasının önünü kesmektir. Bu komplonun karşısında, Partimizin, Sn. Binali Yıldırım ve Süleyman Soylu’nun sonuna kadar arkasındayız." cümlelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (19)
Düzceli.. 4 ay önce
Söylediklerinin fazlasını Uğur mumcunun 1974 - 1984 arası makalelerinin toplandığı kitaplarda görürsünüz.. TC den hukuk devleti diye bahsetmek her gün biraz daha zorlaşıyor..
Eski siyaseti 4 ay önce
Sayın Faruk Özlü Bakanlığımız zamanında Sedat Pekel.Piknik yaptınız. Bazı pis işlerinizi sen ve şörörün korunan ona havale etti. O sayede Üniversiteyi bile zor aoktunuz. Kıvırma adm gibi ol.
hakan 4 ay önce
savsata ise dava açın meclis araştırma komisyonu kurulsun iddalar araştırılsın.eğer savsata ise gereken yapılsın..adam diyorki dava açın belgeler elimde diyor..hadi açın davayı görelim..
Tatar Ramazan 4 ay önce
Lagim patladı. Çok pis kokular çıkıyor. Kokuya alışırsınız da hergün artan miktar yüzünden bozulmayın.
Yazık 4 ay önce
Yayınlamazsın ama yazayım yine ne kadar CHP li ülkenin bölünmesi için elinden gelenler yorum yapmış burda ne kadar yırtınsanızda bu ülkeyi bölmeye gücünüz yetmez Türkiye eski Türkiye değil hayal kurmaktan vazgeçin artık....
Yeşil Düzceli 4 ay önce
Başkan Her konuda yok dış güçlerin işi yok hedef Türkiye palavralarınıza insanlar inanmıyor artık. Hani sizin iktidarınızda uçuyordu Türkiye ne oldu palavra palavra hepsi palavra
Düzceli 4 ay önce
AKP cırpındıkca batıyor Faruk özlü bu millet salak deyil artık,
Biri anlatsın 4 ay önce
Asıl hedef akp ve Türkiye ise adam neden REİSİMİZİ baş üstünde tutuyor?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın