banner851

banner614

“SÖZÜ BİTENİN YOLU BİTER!”

İyi Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, yaklaşan yerel seçimler öncesi İYİ Parti-CHP Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük’e destek için ilimize geldi. Önce parti binasında bir basın açıklaması yaparak gündemi değerlendiren Başkanvekili ardından partililerle buluştuğu seminerde, siyasal iklimin nobran dil ile kirletildiğini belirterek “Seçimi kazanmak için her yol mubah değildir. Sözü bitenin yolu biter” dedi.

banner619
Siyaset 18.03.2019, 16:16 19.03.2019, 16:04
1670

‘Seçimi kazanmak için her yol mübah değildir’
Yerel seçim çalışmaları kapsamında Düzce’ye gelen İYİ Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, İYİ Parti-CHP belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, CHP İl Başkanı İlhan Duru ve partililer tarafından karşılandı. Önce basın açıklamasında bulunan Başkanvekili, mevcut siyasal atmosfer hakkında değerlendirmelerde bulundu. Süleyman Demirel’in ‘Kaynamayan tencere her şeyi bitirir, yıkar’ söylemini hatırlatan Başkanvekili, ‘Seçimi kazanmak için her yol mübah değildir. Biz yalanla, talanla seçimi kazanmak yerine doğrulukla mağlubiyeti tercih ederiz’ dedi. Mutfakların yangın yeri olduğunu ve bugün sesini çıkarmayan seçmenlerin dahi perdenin arkasına geçtiklerinde sağduyulu davranıp oy kullanacaklarına olan inancını dile getiren Ağıralioğlu, terörizm ile ilgili yakıştırmalar için ‘ Allah’tan korkun, kuldan utanın. Ömrünüz uzun olsun, uzun olsun da Kandil’i ne hale getireceğimizi gözlerinizle görün’ açıklamasında bulundu. 

Zafer hoşgörüsü yüksek olanların olacak’
 ‘Bu seçimi hoşgörüsü yüksek olan kazanacak’ diyen Ağıralioğlu, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü’nün söylemlerine ‘Siz nobran bir dil kullandıkça biz nezaketten vazgeçmeyeceğiz’ karşılığını verdi. Siyasal iklimin giderek daha da kabalaşan bir dile bozulduğunu vurgulayan Ağıralioğlu, Türkiye’nin değişim zamanı geldi. Sözü bitenin yolu biter. Bizim yürüyecek yolumuz, söyleyecek sözümüz var.31 Mart yerel seçimlerinden sabrı ve hoşgörüsü yüksek olan zaferle çıkacak’ şeklinde konuştu.

‘Çocuklarımızın kanında parmak izi olanlardan oy istemiyoruz’
‘Çiğ yemedik karnımız ağrımıyor’ diyerek sözlerini sürdüren Ağıralioğlu, ‘Biz çocuklarımızın kanında parmak izi olanlardan, Abdullah Öcalan’ı sevenlerden oy istemiyoruz. Biz HDP’den, biz PKK’dan oy istemiyoruz’ söylemiyle salonu dolduran partililerden büyük alkış aldı. Muhalefet meydan meydan dolaşır, iktidar meydan meydan icraat’ yapar diyerek sözlerini sürdüren Ağıralioğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde sandıktan beklenenin de ötesinde bir sonuç beklediklerini açıkladı. Bu sayede iktidarın gereken uyarıyı, mesajı alacağını ifade eden Ağıralioğlu, ‘Reis dün başkanlık için oy istemişti. Bu son isteğim demişti. Bugün ise bütün belediyeleri istiyorum sizden diyor. Reis bir karar ver. Başkanlık mı belediye başkanlığı’ sorusunu yöneltti. Bugün anketlere itibar edilmediğini çünkü sonuçların Ak Parti’nin istediği gibi olmadığını ifade eden Başkanvekili, ‘Teveccüh milletin, takdir Allah’ındır. Düzcelilerden oy istiyoruz’ dedi.

Haber: S.AYAN

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (12)
milliyetçi ruh 3 yıl önce
zillet ittifakına oy yok
Kürşat'ı bilirmisin? 3 yıl önce
Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına aldım diyen bir anlayışa stepne olacaksın, andımıza T.C ye karşı olacaksın, sonra da milliyetçi ruhmuş, nasıl oluyorsa? Çin seddini aşan Kürşat'ı öğren.
Kim suçlu. 3 yıl önce
17 yıldır ülkeyi yöneten, Fötö'yü devlete sokan, Pkk ile masaya oturan, Ekonomiyi bitiren, Fabrikaları satan, Hazineyi bitiren AKAPE, ama suçlanan muhalefet..
Doğrumu acaba? 3 yıl önce
Akp Batman Sason belediye başkan adayının Pkklı iki kardeşi çatışmada ölmüş, ağabeyi ve bir yeğeni dağ kadrosundaymış, HDP Batman sasonda aday çıkarmamış Bunlar doğrumudur?
Allah yardımcınız olsun. 3 yıl önce
''Bize oy verin mahşerde sorgusuz köprüden geçeceksiniz'' diyerek ,Allah adıyla müslümanları aldatan sapkınlar, ve onlara aldananlar oldukça işiniz çok zor.
akçakocalı 3 yıl önce
Gerçekten güzel konuşuyor,ileride değişmemesi dileğiyle.
Hitabet 3 yıl önce
Adamda on numara hitabet var.Videolarını izlemenizi öneririm.
Eski Akpli 3 yıl önce
Düzce halkı çok az bi zaman kaldı uyanma vakti geldi bir seçim ömer küçüğü dinlesek ne kaybederiz kaybetçeğmizi kaybettik zaten bu zamana kadar bu seçim ders verme zamanı iktidara oy yok ömer KÜÇÜK Başkan inşAllah.
Duzceli 3 yıl önce
Süleyman Demirelden örnek verdin ne ala..ömer küçük bakalım bidahaki seçim kimden girecek.milletle alay geçmeyin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın