banner851

banner614

STARTI BAKAN ÖZLÜ VERDİ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti İl Başkanlığı binası önünden başlayan "Gençler İktidara Pedal Çeviriyor" bisiklet turunun startını verdi. Gençler Anıtpark Meydanı’nda kadar pedal çevirdi.

banner619
Siyaset 20.06.2018, 18:57 21.06.2018, 10:00
2184
STARTI BAKAN ÖZLÜ VERDİ

AK Parti İl Başkanlığı tarafından başlatılan “Gençler İktidara Pedal Çeviriyor” bisiklet turu bu akşam saatlerinde parti binası önünden başladı.
Programa Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Milletvekili Adayları Fahri Çakır, Ayşe Keşir ile Numan Çabuk, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, parti yönetim kurulu üyeleri ve partili gençler katıldı.

Bisiklet turunun startını ise bisiklete binan Bakan Özlü verdi. Milletvekili adayları ile birlikte bisiklet üzerinde poz veren Özlü, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Seçimlerinde gençlerin önemine dikkat çekerek her birinden destek istedi.Parti binası önünden başlayan "Gençler İktidara Pedal Çeviriyor" bisiklet turu Anıtpark Meydanı’nda sona erdi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (14)
SÜLEYMAN METE 3 yıl önce
KEŞKE KASK GİYSEYDİNİZ...
Yazık.. 3 yıl önce
Bu milletvekilleri halkın oyları ile o makama geldiler. Aldıkları maaşı hak eden varmı içlerinden.?
Parti reklamı yapsınlar diye verilmedi oylar. Ayrıca midemiz bulanıyor artık vatandaş olarak açlıktandır dimi belkide...
kuralcı 3 yıl önce
Numan bey kurallara uymayı ihmal etmemiş , Allah yolunu acık etsin saf temiz bir adam bugun kendisini tanıma fırsatım oldu düzceye çok yararı dokunacaktır.
Seçkin 3 yıl önce
İftardan sonra merkez camiinde namazı ifa edip çıkarken Faruk özlü bakanımız da içeri giriyordu diğerleri de vardı sadece bakanımız elimizi sıktı ve hal hatır sordu Allah razı olsun. Diğerleri kibir abidesi yüzümüze bile bakmadılar.
Selam 3 yıl önce
İçlerinde bir kişi var çalışan o da Sayın Faruk Özlü dür,diğerleri cumhurbaşkanımızın hatrına oy alıyor. Kendilerine güveniyorlarsa başka partiden ya da bağımsız girsinler bakalım sonuç ne olacak.
Oyyyy 3 yıl önce
Gördüğüm en büyük saçmalık birilerinin emeklerini kendi Çıkarı için kullanıyorlar yazık çok yazık
Yola devam 3 yıl önce
Liderimiz erdoğanı mahçup etmeyeceğiz, inşAllah düzce tekrar 3 vekil çıkaracaktır.
Vatandaş 3 yıl önce
Dün Muharrem İnce ile alay ediyordunuz. Lakin adamı taklit etmekten öteye gidemediler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın