banner851

banner955

“TARIMI ‘İYİ’LEŞTİRMEDE KARARLIYIZ”

İYİ Parti Düzce Teşkilatları Kadın Politikaları Başkanlığı Tarım ve Kadın Çalıştayı düzenledi. Çalıştaya, Düzce’deki siyasi partilerin Kadın Kolları Başkanları da katılım sağladı. Çalıştay ile ilgili konuşan İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, “’Düzce’nin gelişmesi ve bu gelişmede kadının emeğini ve rolünü çok önemseyen bir teşkilatız” dedi.

Siyaset 25.05.2022, 14:00 25.05.2022, 17:19
608

İl Başkan yardımcısı Aslıhan Akbal Tüysüz moderatörlüğünde yapılan ve kadın emeğinin önemli temsilcilerinden olan Ulviye Dikmen, İlknur Özkök Kaşıkçı, Meral Başak, Berrin İçli Temel ve Sevil Gülsoy Düzgün’ün konuşmacılığını yaptığı panele,  AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, CHP Kadın Kolları Başkanı Jale Uzunhasan, Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Tokaliç, Vatan Partisi Kadın Kolları Başkanı Ayşe Sönmez ve BTP Kadın Kolları Başkanı Esra Karataş da katıldı.

Sayman: “Kadın emeğine ve tarımsal kalkınmaya önem veriyoruz”

Yoğun ilginin gösterdiği çalıştayda kadın emeğinin ekonomiye kazandırılması ile ilgili olarak konuşan İYİ Parti Düzce Kadın Politikaları Başkanı Nuran Sayman, ‘’Düzce Teşkilatı olarak kadın emeği, bu emeğin ev ekonomisine katkısı ve tarımsal kalkınmaya çok önem veriyoruz. Yıllardır üzerinde çalıştığımız bu vizyonun önemli aşamalarından biri olan çalıştayımıza iştirak eden tüm katılımcılara ve konuklara teşekkür ediyoruz” dedi.

Er: “Siyasi çekişmelerden uzak, verimli projeler üretmeye devam ediyoruz”

Çalıştay ile ilgili konuşan İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ise, ‘’Düzce’nin gelişmesi ve bu gelişmede kadının emeğini ve rolünü çok önemseyen bir teşkilatız. Şehrimizin makus tarihini ancak orta ve uzun vadede geliştirmekte olduğumuz makro kalkınma planlarını hayata geçirirsek değiştirebileceğimizin bilinci ile kısır siyasi çekişmelerden uzak yapıcı ve verimli projeler üretmeye devam ediyoruz. Çalıştayımıza gösterilen yoğun ilginin bu çabalarımızın toplumda da karşılık bulduğunu bize göstermesi açısından son derece önemlidir. Şehrin büyümesi Düzcelilerin ekonomik olarak daha iyi bir yaşam standardına ulaşması için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Katılımcıların sunumları ardından soru-cevap şeklinde devam eden çalıştay ailelere verilen ürünler ve fidelerin dağıtımıyla son buldu.

banner844
Yorumlar (8)
vatadaş 7 ay önce
çalışmaya devam. Başarılar.
Ahmet hakan 7 ay önce
Ali osman kardeş tam olarak özetlemiş yerinde tespit bravo tebrik ediyoruz seni başka söze hacet yok
ali şen 7 ay önce
birde pkkdan temizlenseniz
düzceli 7 ay önce
Ne kadar pkk lı varsa Allah belasını versin. pkk lıları gündeme getirip de her gün alakası olmayan sözleri söyleyenler de Allah ında bulsun. Pkk ya güç verenler milletimiz biliyor.
Hakan 7 ay önce
Düzce teşkilatı olarak değil Parti olarak destek gerekiyor.
Yine tribüne oynamışlar.
vatadaş 7 ay önce
tribün diye bir şey yok insanlar iş yapıyor.
Ali osman 7 ay önce
Çalıştaylar ismi ister tarım çalıştayi olsun istert Sanayi çalıştayi olsun hiçbir çözüm üretmeyen fotoğraf çekme görüntü verme seminerleridir .Saha da hiçbir karşılığı yok .Saha çalışmasıyla ureticiyle insanlarla görüşerek sorunların çözülmesi ne yönelik , öneri getiren, akılcı ve yapıcı netice alan çalışmalar bu çalıştaylardan çıkmıyor. Düzce bunu çoktan gördü bu konuda fikir sahibi olan saha çalışması yapan insanların fikirlerini siyasi nedenlerle değer vermiyorsunuz. Ne yaptıginız zannediyorsunuz .Değişen hiçbir şey olmayacak yalnızca siyasi ekipler karar vericiler değişecek fideler dikilecek il müdürleri Çiftçiler ziraatçılar tarlada ürün başında fotoğraf çektirecek Bir ay sonra ne ürün ne Çiftçi ne müdür sahada görünmeyecek bu mu planınız. Herkes siyasi gücü ele geçirme peşinde kamu hazinesine ulaşma peşinde.halkı da bu tiyatronun figurani yapmayın kardesim. Siyaset kurumu Türkiyede itibarını kazanmalidir.
düzceli 7 ay önce
Düzce de en iyi saha çalışmasın yapan iyi partidir. Allah yardımcıları olsun.
Yeni Sayımız