banner851

banner614

TEBER MUHTARLARDAN DESTEK İSTEDİ

banner619

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Milletvekili Adayları Zafer Teber ve İlknur Başak Tütüncü, Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar Çengel ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyaret sırasında muhtarlardan destek isteyen Teber, “Bizlere bir kere olsun görev ve yetki verin. İnanın göreceksiniz ki Düzce’nin sorunlarını en iyi bilenlerden birisiyim” ifadesinde bulundu.

banner846
Siyaset 04.06.2018, 16:27 04.06.2018, 18:04
1179
banner844

CHP Milletvekili Adayları seçim turlarına devam ediyor. Zafer Teber ve İlknur Başak Tütüncü’nün bu kez adresi muhtarlar oldu.

Adaylar, Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar Çengel ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin kendilerine verdiği cesaretle milletvekili adayı olduklarını kaydeden Teber ve Tütüncü, Düzce’nin sorunlarını iyi bildiklerini ve Düzce’ye hizmet etmeye talip olduklarını kaydetti.

Çengel ise iki adayı tebrik ederek, hangi partiden olursa olsun Düzce’ye bir çivi kim çakıyorsa onun görevde olmasını istediklerini belirtti.
CHP Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber, muhtarlar ile vatandaş arasında iyi bir iletişim olması gerektiğini savunurken, vatandaşların mağdur olmamaları için muhtarlar ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını kaydetti.

“Bizlere bir kere olsun görev ve yetki verin, inanın göreceksiniz”
Göreve gelmeleri halinde muhtarların sorunlarını dile getireceklerini ve çözüme katkı noktasında çalışmalara her zaman hazır olduklarını kaydeden Teber, “Hükümet tarafından ülkenin özellikle bazı kesimlerinde ki kişilere taviz vermenin amaçlandığını, bazı kesimleri memnun etmek uğruna ülkenin geri kalanının mağdur olmasını ve bir takım kişilerin art niyetli olduğunu görüyoruz. Bizlere bir kere olsun görev ve yetki verin. İnanın göreceksiniz ki Düzce’nin sorunlarını en iyi bilenlerden birisiyim. Sorunların çözülmesi için gereken tüm çalışmaları yapacağımızdan şüpheniz olmasın. 24 Haziran seçimlerinde inandığımız yolda yürüyeceğiz.Milletimizin vereceği kararla birlik ve beraberlik içerisinde iktidara yürüyeceğiz” ifadesinde bulundu.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (13)
Yorumsuz.. 3 yıl önce
Kuyruk muyruk diyenler hele bir girin hastaneye de kuyruk görün. O çok ovundugunuz sağlıkta devrimi görün. Yorum yazanlara bakıyorum da CHP nin ne zaman iktidarligini gördünüz ki onu kotuluyorsunuz. Bırakın bu isleri
demiyoruz ki 3 yıl önce
biz iktidar dört dörtlük işler yapıyor demiyoruz ki. Halk da biliyor neyin ne olduğunu ama sandık başına gidince bir muhalefete bakıyor bir de iktidara oyunu yine iktidara veriyor neden çünkü muhalefet güven vermiyor maalesef ...kimse halkı suçlamasın..
seçmen 3 yıl önce
evet BİR KERE YETKİ VERİN Kİ BİRDAHA TÖVBE EDİP BİR BAŞKASINA YETKİ VERECEK FIRSATINIZ KALMASIN KÖKTEN ÇÖZÜM. AÇLIK SEFALET KUYRUKLAR VE DAHA NİCE SIKINTILAR.
Komik 3 yıl önce
CHP demek ne demek merak edenler biraz tarih kitabı karıştırsınlar. Bir gücü ellerine alsınlar bakın neler oluyor. Bakmayın şimdi insancıl dinci veya halka yakın davrandıklarına,Ak Parti içindeki işe yaramazları bi temizleyebilse ah
VATANDAŞ RUMUZLUNUN DİKKA 3 yıl önce
MAZOT BENZİN FİYATLARI SANA KAPAK OLSUN, DIŞARDAN İTHAL ETLER ANGUSLAR SANA KAPAK OLSUN, DÜNYA KADAR SANA SIRALARIM AMA SANA DEYMEZ DOKTOR SANA NE YERSEN YE DEMİŞ!
Ali 3 yıl önce
Ekmek kuyruğu diyen arkadaş.o zaman dünya siyasetine bak bakalım.dünya güllük gülistanlıktıda sadece Türkiye’de mi kuyruk vardı!yıllarca savaşan ve fakir düşen bir devlet vardı o zamanlarda.kulaktan dolma değil azıcık oku
Ali bey e cevap 3 yıl önce
Kültürel anlamda olsun dünya tarihleri ve ülkeler hakkında yeterince bilgiye sahibim. siz bana cebap verirken bir kez daha düşünün. bahsettiğimiz dönemden önce bile AY a çıkılmıştı. sizin anlayışınız ülkenin gelişimine köstek olma politikaları geliştirmekle meşguldü o vakitler.
hakan 3 yıl önce
muhtarlar sarayın önüne bağlı bunlardan oy istenmez.
Cahit 3 yıl önce
Bu chp hep birkez yetki istiyor. 4 senede turkiyeyi batirir 50 sene daha muhalefette kalirim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14°
az bulutlu