banner851

banner955

Tozan'dan Keleş'e yalanlama

Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in bütün partilerden adaylık teklifi aldığına dair yaptığı açıklamaya CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan'dan cevap geldi.

Siyaset 30.01.2009, 15:51
200
Tozan'dan Keleş'e yalanlama
banner1032

Dün Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in yaptığı açıklamalara tepki gelmeye devam ediyor. Keleş'in dün yaptığı “AK Parti tarafından aday gösterilmememin ardından bütün partilerden teklif aldım.” açıklamasına Düzce'deki muhalefet parti il Başkanlarından tepki geldi. Keleş'in açıklamalarına tepki gösteren Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Zekeriya Tozan, “Böyle bir şey olması söz konusu bile olamaz. Kendisinin siyasi çizgisi farklıdır CHP'nin siyasi çizgisi farklıdır. Bu zamana kadar yaptığı çalışmaları eleştirdiğimiz bir insana partimizden aday olarak göstermeyiz. Bu bize uygun bir hareket olamaz.” ifadelerini kullandı.

“Zaten biz adayımızı çoktan açıklamıştık.”

Parti olarak Düzce Belediye Başkan adaylarını çoktan açıkladıklarını da belirten Tozan, “Düzce de Düzce Belediye Başkan adayını açıklayan ilk parti biziz. Genel Merkez de adayımızla seçimlere girmemizi onaylamıştır. Keleş'in bütün partilerden teklif aldım açıklamasıyla sadece bazı partileri kastettiğini düşünüyorum. Kendisinin artniyetli olarak böyle bir açıklama yapacağını zannetmiyorum.” dedi.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu